Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom biztosra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom biztosra hogy női partneremnek orgazmusa van?

Figyelt kérdés
Sose vagyok biztos benne hogy rendesen elélvezett női partnerem vagy csak színleli. Fontos nekem hogy ő is jól érezze magát ezért kérdezem. A nőknél is van akinek rövidebb van akinek hosszabb időre van szüksége?
2018. okt. 25. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Amikor orgazmusa van,akkor össze húzódik a puncija a segge látni a hasizmát😁😁😁😂😂😂😁😂
2018. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha csiklos orgazmus akkor erzed, hogy kicsit kilokodik a csikloja, vagy hogy magyarazzam.

Ha benne vagy, akkor meg erzed a puncija osszehuzodasat.

19/lany

2018. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Hülye pofát vág, grimaszol :D. Liheg, becsukja a szemét,nagyon koncentrál, görcsösen mozog, kapaszkodik valamibe, száját kinyitja, leesik az álla, ring a csípője,hüvely és a méh izmai ritmusosan összehúzódnak majd elernyednek.
2018. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Spriccel valami valadekot a puncija
2018. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyes nők össze tudják ritmikusan szorítani a puncijukat, úgy, hogy elhiszed hogy orgazmusuk volt. De az ilyen nagyon ritka szerintem. Szóval a punci görcsös összehúzódása, a test vonaglása, kapkod a levegő után, és szinte önkivületi állapotban van. Nehéz egy nőt idáig eljuttatni, de nagyon jó érzés, ha sikerül.
2018. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megkértem, hogy masztizzon előttem és közben puszilgattam az arcát és a testét. Végignéztem ahogy elélvez egymás után többször is...
2018. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" ritmusosan összehúzódnak majd elernyednek. "

Iigen.. valahogy így...

2018. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Van amelyik nő el tudja játszani
2018. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!