Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány szüzességelvétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szüzességelvétele közben/előtt hogy áll majd fel a pasi farka és marad is úgy?

Figyelt kérdés

Mert én lányként lehet,hogy annyira fogok félni az első alkalommal,hogy nem biztos,hogy az fogja a figyelmemet lekötni,hogy ő körül van-e udvarolva.Persze a szopás kell és én is izgatónak találom és fogom is orálozni a jövőbeli barátomat,de konkrétan a szüzességem elvesztésénél lehet,hogy nem erre fogok figyelni.


Neki akkor mégis hogy lesz kemény a farka?


A fiúknak magától is áll a kukija,vagy rá kell dologzni kézzel-szájjal,hogy álljon?

Meg végülis épp "fájdalmat" készül okozni,erre hogy áll fel a farkuk?



Köszi


2018. okt. 23. 02:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fàjdalmadra koncentràl,ha be lesz indulva ràd. Óvatosan. Attól is függ,mennyire kezdő. Magàtól fel fog neki àllni. De ha fejben ilyen fiatalkàk vagytok,vârjatok a sex témàval. Ne rossz élmény legyen...
2018. okt. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem vagyunk fiatalok.Ő 27
2018. okt. 23. 02:29
 3/15 A kérdező kommentje:
és nem kezdő
2018. okt. 23. 02:29
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Szűz vagy és feljött a szex téma, már önmagában a gondolattól megmerevedett otthon a férfiak egy részének :D

Épp fájdalmat készül okozni? Oh, attól ne félj, hogy ettől lekókad bármelyik férfinak is, de majd ha meglesznek az évek és a rutin, rájössz miről beszélek :D


De viccet félretéve (eddig is csak félig volt poén, félig komoly ám), nem kell rádolgozni, vagy ha igen, akkor nem a kukijánál. Legyél szexi, bár amúgy az esetlenség alapból szexi tud lenni :D

Játssz a melleiddel az arcánál, vagy vezesd a kezét a punid felé, puszild meg a heréjét, vagy teljesen mindegy, ami neked épp jól esik, ami neked is tetszik, amit te is akarsz csinálni és erotikus vonzata van, bármi ilyesmitől fel fog állni neki.

Ha pedig nem, akkor kellemetlenebbül fogja érezni magát, mit te, ebben biztos lehetsz, szóval ne aggódj, ő is azon lesz, hogy felálljon, de ez egészséges embereknél nem egy nehezen elérhető feladat ám :D

2018. okt. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

És te mennyi idős vagy?

Amúgy kérdésre válaszolva a sracoknak magától is áll ha meglat egy meztelen nőt igen xD ez csak tőled függ radegitesz e

(már aki nem impotens mert akkor az rossz:()

És hidd el még ha figyel is rád nem arra fog ragorcsolni, hogy na most akkor neked fáj e vagy sem :D

2018. okt. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orális kényeztetés, hogy felálljon. Kézzel sem feltétlen kell rádolgoznod. Ha rádizgul, akkor jó kemény lesz neki. Nem feltétlenül lesz nagy fájdalmad, mikor elveszted. Rád fog felállni neki, s arra, hogy kipróbálhatja a puncidat!
2018. okt. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Bocsim az lemaradt, te hány éves vagy?
2018. okt. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

A farok merevítés az egy művészet!

Minden fejben dől el, leveszed a ruháidat, és erősen koncentrálsz, hogy megmerevedjen neki, akkor megmerevedik, hozzá sem kell érned!

Majd figyeld meg! Legtöbb nő képes erre a jedi trükkre.

2018. okt. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

jó olvasni a válaszokat,köszönöm,kicsit megnyugodtam,hogy megy ez nekik maguktól is:)


Sajnos idősebb vagyok,mint amilyennek a kérdésem alapján tűnök...én is 20 felett vagyok..

2018. okt. 23. 03:04
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát exemnek elég vastag volt és első alkalommal nem is sikerült, mert nem éreztem úgy, hogy szakadni akarna és nem folytattam amikor láttam/hallottam hogy fáj neki (néhány ilyen nekifutás után ettől tényleg lelohadt és rövid távon nem is állt vissza normálisan, szóval elnapoltuk), de következő alkalommal már viszonylag simán ment, bár azt nem tudom hogy ő csinált e vele valamiit otthon, vagy mi változott.


De amúgy nem kell folyamatosan arra figyelned, hogy neki merev maradjon, alap esetben merev marad egy darabig (úgy néhány percig fizikai ingerlés nélkül is, amíg a hangulat megvan és nem terelődik el nagyon a figyelme), aztán legfeljebb nekifuttok megint miután újra felállítottátok, nekem anno csak az vette el a kedvem, hogy hallottam, hogy fáj neki.

2018. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!