Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha azért megyek prostihoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha azért megyek prostihoz, hogy kipróbálhassam milyen az anális szex?

Figyelt kérdés
Türelmetlen vagyok várni meg nem is biztos hogy olyan barátnőm lesz aki engedné így egy nagyon fullos fizetős lánnyal kipróbálom mert izgat a dolog ez megvan aztán nem fogom nyaggatni majd a páromat hogy szeretnék ilyet ha esedékes lesz. Jobb így nem ?

2018. okt. 22. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ha türelmetlen típusú vagy akkor a prosti is vissza utasit
2018. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána a barátnődet nem akarod rávenni. Csak kiváncsiságból egyszer kipróbálnád, akkor szerintem ez egy jó megoldás!
2018. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1.-nek. Nem annyira ,hogy durr bele, hanem érzékien. Tutira nem utasitt vissza annyi pénzért meg főleg nem ez a munkálya. Nem kell félre érteni nem durvaságrol van itt szó.
2018. okt. 22. 16:20
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem gaz szerintem
2018. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Munkàlya????????????????????????
2018. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
munkája sryyy -.-"
2018. okt. 22. 16:22
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Értelek

de ha durva lennél akkor is elküld ám a pitsába ha 2K leteszel

mert a testi éppséve fontosabb

2018. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, ha szeretnéd akk menj és csináld.
2018. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

A prosti erre van. Ha hirdetésben szerepel a repertoár között akkor felhívod lefixalod vele elmész es seg.gbedu.god.

Van olyan hirdeto is aki sos analt is vállal. Kb mint az sos oral. 15 perc az egesz es lerendez a popsijaval.

2018. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
#9-es vagyok. Akik lepontozták azt amit írtam. Ugyan mondjátok már el, miért? Melyik része az ami nem volt hasznos a kérdést feltevőnek? Vagy az sérti valaki önérzetét,hogy azt mondtam a prostik erre vannak? Igen erre vannak,hogy kiéljék rajtuk a vágyaikat azok akik ezért fizetnek.
2018. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!