Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan dobjam fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan dobjam fel az elsot?

Figyelt kérdés
Beszeltem ma baratnommel es rakerdezett hogy fel e vagyok keszulve ra, en pedig feleltem ra hogy igen stb... megbeszeltuk hpgy holnap atmegyek hozzajuk es megtortenik az elso..Mindketten szuzek vagyunk meg, tudom kenyeztessem csokolgassam stb, de atlagban meg mi esne neki jol majd?koszonom a valaszokat! 18/f o 18/l

2018. okt. 22. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Bírom ezt a "megbeszéltük, hogy holnap dugunk" dolgot... szerintem az ilyesmi sokkal jobb, ha spontán történik. Petting volt már? Nem kell rögtön a közepén kezdeni a dolgokat. Az meg, hogy neki mi esik jól, csak ő tudja. Ez is egyénenként változik.
2018. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Minek kell az elsőt “feldobni”?

Mindketten szüzek vagytok, tehát szinte minden, amit csináltok új lesz mindkettőtöknek

Honnan tudná egy rakás idegen, hogy mi esne jól a te csajodnak? Simogasd, csókold, és figyeld őt, vagy kérdezz rá, jó-e neki, amit csinálsz.

Minden valószínűség szerint bénák lesztek, mert azért nem ideális a vak vezet világtalant szitu, de majd belejöttök.

2018. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet tudni. Minden lánynak más esik jól. Csak legyél finom, csókold sokat. S figyelj a reakcióira. Ne várj el tőle semmit.

Feltehetően úgysem fog rögtön összejönni minden. Csak ne izguljatok, nevetgéljetek együtt meg ilyesmi. S használjatok óvszert!

2018. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A holnapi szex feldobását már ma elrontottad, ha van egy kis eszed, akkor lemondod valami fontosra hivatkozva, áthívod jövő hétvégén, vagy legközelebb valamikor egy filmnézésre vagy bármire és megbeszélés nélkül letepered :D
2018. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Honnan tudna egy rakas idegen hogy mi esne jol a te csajodnak?" A ti baratnoiteknek (mar ha van) mi esne jol vagy nektek mi esne jol igy gondoltam
2018. okt. 22. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
vonj be engem, szerintem te még nem állsz készen erre.. szóval ha itt ezt komolyan kérdezed akkor ...
2018. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ami nekem jól esne nem feltétlenül esne jól a barátnődnek. Az is kérdés meddig jutottatok. Volt e már vmi köztetek.

Személy nekem a sok csók, érintés esne jól. Apró kis puszikák. De nekem nem jön be, ha a hajammal vagy nyakamat simogatják. Pedig sok lány szereti. Számomra az orál sem játszik, de sokan szeretik, ha nyalják őket!

Lassú, apró érintések, lágy behatolás, óvatos lassú mozgás!

2018. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt "feldobni", jön majd magától és érdekes, új dolog lesz! "Feldobni" majd akkor kell, mikor harminc körül kezd unalmas lenni a szex.


Egyébként tök fölösleges előre megbeszélni, mert az csak arra jó, hogy ráfeszülj és ideges legyél. Én pl. konkrétan lekonyultam. Aztán kicsit később, mikor spontán jött a dolog, már rögtön ment. Legyen nálatok óvszer, hangolódjatok egymásra, legyen petting és ha úgy jön, akkor szex. Nem kell ezt eltervezni, spontaneitás kell!

2018. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt a feldobást én sem értem, viszont annyira jó volt, hogy a srác felkészülten menjen(ergó vigyen óvszert). Bár ki az akinél vészhelyzet esetére nincs legalább egy bekészítve?:D
2018. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!