Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan ügyetlen és kezdő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ügyetlen és kezdő néhány férfi a szexben?

Figyelt kérdés
Hosszú ismerkedés után, mikor végre arra kerül a sor, elég lehangoló, hogy a férfi nem túl fejlett szexuális kultúrával rendelkezik. 3 perc után elélvez és ezzel be is fejezte. Avagy még be sem tudja tenni önállóan. Ami még rosszabb unottan dugdossa ki be fél órán át és egyikünk sem élvezi.
2018. okt. 21. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

A 3 perc alatt elélvezés nem szexuális kultúra.

E mellett én nagyon nem találkoztam még olyan nővel aki sötétben elsőre megtalálta volna a farkamat. Úgy értam, hogy mikor csak hirtelen oda akar nyúlni. Nem, nem azért mert kicsi lenne, hanem mert a fejükben nincs meg, hogy az enyém aktuálisan milyen szögben áll éppen. Sötétben ugyan ez a helyzet fordítva is. A gond csak az mikor ilyen helyzetben még az is előfordul, hogy a lány önmagának nem bír betalálni.

A különbség annyi, hogy pl. én ilyenkor mit gondolok? Megmondjam? Semmit, van ilyen, kit érdekel... A hozzáállás a lényeg. Szerintem az ilyen nőknél nincs lehangolóbb mint te. Szerencsére még nem volt ilyennel dolgom. Én ha az élet egyéb dolgaiban, ami harabb kibukik mielőtt lefeküdnék valakivel már látszik valami egy lány jelleméből és hozzáállásából, akkor már ott elfelejtem, így én csak normálisabb lányokkal voltam még, talán 1-et kivéve, szemben az itt fentélvő hasonszőrű fajtatársaiddal. Akik csak követelőznek, meg elvárásaik vannak, de nem tudom mire fel. Én szinte biztos vagyok, hogy lócitromot se nyújtasz, még így látatlanba is feltételezni merem ezt. Ha mind a két fél jól áll a másikhoz, akkor ott nem lehet gond, még akkor sem ha tapasztalatlanok. Persze lélek nélküli cafatként ezt nyilván nem értheted. Ahogy említették csak várod a csodát, mikozben te is egy 0 vagy.

Mellesleg a mostani barátnőm nagyon tapasztalatlan félt is emiatt kicsit. Persze kisebb zökkenők voltak, de hiba nincs a dologban, mert egyszerűen az alap hozzáállásával nincs baj, gyengéd, odaadó és van lelke. Ennyi az egész.

2018. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Nemcsak hogy megtalálni nem tudják, de még verni sem, mindegyik megfogja a tövében (!!!) és cibálja, az már nem számít, hogy kábé tépi a bőrt....
2018. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen ez így van, de mint írtam nekem ezzel nincs nagy bajom, hogy ha a hozzáállás meg van. Rá lehet finoman vezetni később a dolgokra. A kölcsönösség a lényeg, de ehhez olyan ember kell. Én amúgy az általad említett 2 véglettel találkoztam. Vagy tépi mint az állat, mintha azt hinné hogy a fityma lefele tud 14 centit nyúlni a tövétől, vagy mint írtad, hogy a tövénél bohóckodik valamit csak. De ezt te is tudod szabályozni, hogy te mozogsz és helyezkedsz valamennyit a csípőddel, így szavak nélkül is rá lehet valamennyire vezetni a másikat. Ilyenektől nem dől össze a világ
2018. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

13

Hát annál lelombozóbb egy férfi számára sincs mikor csak fekszik ott mint a döglött hal és várja a csodát.

2018. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!