Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mond le néhány férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond le néhány férfi a nőkről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek még egyetemista korában sohasem volt barátnője, de úgy tűnt, hogy Ő is ismerkedik. Azóta eltelt 5 év és egészen meglepett, hogy még mindig egyedül él.
2018. aug. 21. 17:01
 1/10 anonim válasza:
Lehet impotens, mint én. De ha nem egy idő után az ember megunja a sikertelen próbákat
2018. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet. Csak az ismerősöd tudja a választ arra, hogy ő konkrétan miért egyedülálló.
2018. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyedül él az nem jelent semmit. Millióegy ember él egyedül, mert nem akar kapcsolatot, attól függetlenül még lehet szeretője, vagy szexkapcsolata, vagy valami lazább barátnő akivel csak együtt van, de komolyabb szintre nem akarja emelni a kapcsolatot.
2018. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én már nagyon rég egyedül vagyok. Megszoktam, illetve meg is változtam és nem tudok úgy tekinteni már a nőkre. Már rég lerombolta nagyon sok minden azt az idealizált képet. Persze volt és van olykor, hogy elgyengülök, de ez olyankor mikor én is alantas vagyok. Vagyis részegen. De azért így is még az elején elfojtom ezt. Meg persze másnap így is szégyenkezem és gyűlölöm magam. Ma amúgy egy ilyen nap van:D tegnap is volt egy lány, de taperolás közben pillanatra kijózanodtam és abbahagytam. Természetesen ennek a lánynak is volt amúgy barátja.

Meg persze nem tagadom, hogy túlagyalom a dolgokat és képtelen vagyok elfogadni és nyers valójában látni. Olyasmire vágynék ami nem létezik, így inkább nem is vágyom semmire. Az egyik haverom mondja is mindig, hogy egy fax vagyok és agyalok ahelyett, hogy qrnék. Meg, hogy ilyen igazságtalan az élet, hogy én nem akarok, ő meg akarna sokat csajozni, de ahhoz meg nekem van külsőm és nem neki. Ez mellékes, de ő is hülye, mert szerintem semmi baj a külsejével. Amúgy azt se tagadom, hogy már nem is megy/menne úgy, mert elszoktam tőle, illetve erre rájön, hogy már igen negatívan látom a nőket, így képtelen lennék elengedni magam. Max részegen, de az is nagyon idegen tőlem és semmi értelme teljesen betompulva és agyhalottan a dolognak. Már rég megfogadtam, hogy többet nem csinálok olyat.

Szóval nálam alapvetően ez a helyzet, a kiábrándultság és az elszokás. Persze ez én vagyok és én elég bonyolult és hülye vagyok, szerintem a többségnél nem ilyen a helyzet. Meg valakinél libidó kérdése is. Nekem ugyan olyan magas mint régen még párkapcsolatban. De a kielégülést azt meg tudja oldani magának is az ember. A család az egyetlen igazi probléma

2018. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel már eltelt pár év azóta is, így nagyobb az esélye annak, hogy egy olyan nőt fog ki, aki túl van min. 3 váláson, 3 gyereke van, min. 9 pasija volt már, tehát ezért.
2018. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ismerősödről nem tudok nyilatkozni, ami engem illet én azért mondtam le mert nincs választási lehetőségem. Én nem kellek nekik, rájuk erőltetni meg nem fogom magam.

29F

2018. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Búzavető.
2018. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

- Aszex

- Kibírhatatlan a személyisége (pl ÉN)

- V milyen szenvedélye van, ami mindénél fonósabb neki.

Pl , alkohol, videojáték...

2018. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nőm, de nem azért mert lemondtam róluk, de ha egyszer szarnak rám... :D
2018. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát... én nem nézek ki rosszul elvileg, és jó az egzisztenciám is, de valahogy nekem sem megy a csajozás. Szar a kisugárzásom. Sajnos senkitől sem tudtam megtanulni hogy kell felszedni egy csajt, kicsit már kezdek elkeseredni. Voltam barátnőim azért, de ők azért jöttek össze, mert ők már kinéztek engem. Magamtól sosem tudtam felszedni egy olyan csajt sem, aki igazán tetszett volna, csak egykét olyat, aki nem tetszett, és mindegy volt.


32F

2018. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!