Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha olyan helyzetbe kerülnétek, hogy egy lány, aki tetszik nektek, előttetek kakilna egyet nagyon durván? Tetszene a helyzet nektek vagy nem?

Figyelt kérdés

Pl. a fürdőkádban feküdnétek drága fürdősós vízben gyúrás után, ezért nem akarnátok kiszállni belőle, a lány nálatok lenne vendégségben, berontana a vécébe, nagyot kutyorogna a hasa, leülne a vécére, és olyat alkotna, hogy köhögnétek a szagtól, és nem hinnétek el, hogy hogy fért el a belében ennyi cucc.


Izgatna titeket a dolog? Kéne takargatni a merev farkatokat a vécén ülő lánytól?



2018. okt. 17. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ajjaj... Nem!
2018. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Mielőtt ki akarja törölni elkapnám és betenném neki popóba. Legalább jobban csúszna
2018. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Én beizgulok az ilyenre.
2018. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Basszus, nálam külön van a fürdőszoba és a WC, de most kedvet kaptam hozzá, hogy összevonjam a kettőt... :D
2018. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
35%
Az esemény végignézése után olyat élveznék, hogy még egy pelenka se fogná fel.
2018. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

attól mert bűzös, még honnét kellene tudnom, hogy nagy is az amit kitojt?


ha fájna neki akkor biztos felállna, igen:) de nem a kakira hanem a fájdalom tényére

2018. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért ezt nem hittem, hogy itt még erre is nyálladzanak a szűzek.
2018. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem perverz vagyok. De rá jöttem, hogy itt nálam sokkal rosszabbak vannak
2018. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
8-as,😂😂😂🤣🤣🤣🤣
2018. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ohhh drága fosfetissh. Lol. Gyúrás után mi? A szexi helyes izomkany aki a ganajszagra izgul. Megérzi a trágyaszagot, oszt a dörrentő ledobja magáról a fürdőhabot. Nyugi teljesen normális ám. Hívjad csak nyugodtan némi perverziónak a szar iránt érzett aberráltságod.
2018. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!