Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már celebekkel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már celebekkel, vagy szexelnétek? Ha igen, kivel?

Figyelt kérdés
Bő 30 évvel ezelőtt,szexeltem 1 igazán népszerű,közkedvelt műsorvezetővel.A hölgy abban az időben több műsort is vezetett.Naponta lehetett látni a televízióban.:)))
2018. okt. 12. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Crisz! Undorító vagy! Nem kértem a farkadról képet. Különben is ha ilyen hernyó méretű kis aszott farkam lenne ami ráadàsul kivételesen csúnya is, magam előtt nem merném elővenni, nem mutogatni boldog boldogtalannak, ráadásul kéretlenül. Mit képzelsz? Ki kérte hogy mutogasd? Menjél inkább kenjél egy zsírosdeszkát magadnak, te kis pondró
2018. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

11


LOL

2018. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nagyjaból az összes celeb csajt levarrnám. Amelyik tré az ágyban, vagy csúnya meztlenül, azt csak egyszer.
2020. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Celebbel sajnos még soha nem voltam. Nagyon szívesen kipróbálnám pl. Mádai Vivit, Ördög Nórit, Liptai Claudiát, Kiss Ramónát, Opitz Barbit, Sarka Katát, Csisztu Zsuzsát, Baukó Évát, Dúró Dórát és Varga Juditot (utolsó 2 tudom politikus de akkor is :P). Így ebben a sorrendben jöhetnének is... =)
2021. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!