Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok

Másfél éve vagyok tökéletes kapcsolatban.( tudom hogy nem létezik tökéletes, nem kell beszólni.)

Az a problémám hogy egyszerüen nem tudtam soha elmenni.

A párom mindent kiprpóbált rajtam.

Előjáték is szokott lenni. Mégsem sikerül.

Fogamzásgátlót szedek 2 éve. A doki azt mondta annak lehet köze hozzá. Meg hogy szedjek “E” vitamint. Ezt még nem kezdtem el szedni.

Frigid lennék?



2018. okt. 9. 18:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadnak sikerül, már az is jó. Akkor lehet, hogy a barátod technikájával van a gond. Segíts neki, mutasd meg, te hogy szoktad csinálni.

A nők döntő többsége egyáltalán nem képes a hüvelyi orgazmusra, szóval ne ijedj meg, ha csak a csiklói sikerül.

2018. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Egyet értek. Lényeg, hogy van !
2018. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját magadnak sikerül,akkor nincs bajod!!

Az én párom sem élvez el hüvelybe,csak csiklón!!

Mikor sexelünk,akkor csinálom neki,vagy ő magának!!

31/F

2018. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nyalas kozben sem megyek el.

Es nem o a bena es pont jo a merete is.

Es az nekem nem eleg hogy magamnak csinalva megyek el hanem szex kozbe is akarok mert a paromat zavarja

2018. okt. 9. 20:31
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy sem megy, hogy magadat izgatod szex közben, akkor valami lelki dolog lehet, hogy nem tudod elengedni magad.

Sötét szoba + némi alkohol esetleg? Hogy lelazulj... Esetleg erre szakosodott pszichológust is felkereshetsz. Ne add fel, mert a legtöbb férfit zavarna egy ilyen helyzet, ha nem csak alkalmi szexről van szó. Valahol az ő "teljesítményét" is minősíti, ha nem tudja kielégíteni a partnerét

2018. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha magadtól elmész, akkor egészen biztos hogy a sráctól is sikerülni fog! Próbáljátok ki hogy ujjaz, (G-pont) és nyalja a csiklódat egyszerre! Az egyébként nem túlfűtött barátnőm a mennyekbe repül tőle! De lehet hogy kell pár hónap aktív gyakorlat is akár, hogy öszejöjjön. Sok sikert.
2018. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Másfél éve gyakoroljuk de azért köszi a biztatást kedves utolsó válaszoló :)
2018. okt. 12. 16:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg,próbáld más pasival!Úgy hátha elélvezel!
2018. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mint ahogy leirtam o az 5.kapcsolatom. Nem szeretnek 6.-at sem tobbet :)
2018. okt. 17. 21:02
 20/20 scafi ***** válasza:
Próbáljátok ki, hogy finoman a popsidba nyúl nyalás közben, sok nőnél ez működik.
2018. okt. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!