Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak korai szexuális élménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak korai szexuális élményeitek,12-14 éves korotokból?

Figyelt kérdés
Pl. nemrég olvastam olyanról, hogy egy osztálykiránduláson kitalálták a diákok, hogy a fiúk és a lányok összebújva alszanak. Az egyik "párnál", elkezdték simogatni egymást, a lány verni kezdte a fiú farkát, és a fiú akkorát élvezett, hogy a takaró, a fiú letolt gatyája, és a lány hálóinge teljesen "olyan" lett.

2018. okt. 9. 05:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nincs, de a mai fiataloknál ez elég gyakori, mert a média miatt előbb felnyílik a szemük.

Volt olyan évfolyamtársam (lány), aki már 13 évesen elvesztette a szüzességét és azt is ő kezdeményezte, nem a 18 éves barátja (óvszert talált a srác párnája alatt és kedvet kapott a dologhoz...). A volt középiskolámban, ami általános is volt egyben, 3 olyan 14 év alatti lány volt, akinek abortusza volt. Így képzeld el, mennyi kisdiáknak lehet már valamilyen szexuális élménye, csak ők éppen nem buknak le becsúszott terhesség miatt.

2018. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%
Én kivertem 14 évesen pár csaj előtt, más nem volt.
2018. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!