Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már egy ideje találkozgatunk. Sokszor aludtunk már együtt. De a szex még nem történt meg. Nem akarom erőltetni, de már kicsit zavar a dolog és nem tudok kiigazodni rajta teljesen.

Eddig kézzel engedte, hogy kényeztessem, egyszer hagyta, hogy végig is csináljam. Ettől függetlenül nagyon jó vele. Tényleg tud egyszerre heves, szenvedélyes és nagyon érzékeny és érzéki is lenni. Tényleg órákon át egymást faljuk, ő 22 éves én pedig 30. Ezt azért írtam, mert valahogy az egész együttlét visszarepít az ő korába, amit nagyon élvezek. Mintha én is megint 21 éves lennék és indulna a fiatal szerelem.

Viszont ami nagyon zavar és nem tudom értelmezni, hogy az egy dolog, hogy még nincs kész valamiért a szexre, de még egyszer nem ért hozzá nekem odalent. Illetve egyszer véletlenül ruhán keresztül az ágyban, mikor a hasamhoz akart nyúlni és nem számított rá, hogy odáig felér. Attól úgy láttam, hogy kicsit zavarba is jött. Ugyanakkor mikor a combjához ér miközben belelendülünk a dolgokba, akkor meg nagyon beindul tőle. Nem nagyon tapasztaltam még ilyet és nem igazán értem.

Nyilván várok és türelmes vagyok, de nem könnyű, mert hosszú órákon, akár 8 órán keresztül is így áll és be vagyok gerjedve, de ugye nem történik semmi és utána meg fáj a herém. Mikor a legtovább volt ilyen, akkor utána rendesen fájdalomcsillapítót kellett beszednem. Szóval nyilván szeretném már, hogy vége legyen a gyötrelmeimnek:D De ismétlem, nem akarnék erőltetni semmit és olyan ártatlannak látom néha.

Azt még hozzátenném, hogy ducibb lányról van szó és értem én, hogy azért hiába tud belelendülni a dolgokba, de akkor is nyilván van benne gátlás. A vágy szintjével sem lehetne baj. Pillanatok alatt, még hozzá sem érek odalent, de már szétáztat mindent. Az is benne lehet, hogy hát hiába tágul ki, de akkor is még elég szűk. Szóval az is benne lehet, őszintén szólva én is érzem, hogy meglehetősen szűk lenne nekem. De ez csak az aktus elodázására indok, arra nem, hogy egyáltalán nem foglalkozik az ágyékom tájékával.



2018. okt. 5. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Most ha nem szűz és rákérdezek, akkor könnyen lehet, hogy megsértődik és magára veszi."


Mit vesz magára? A szüzességen mi sértő/ciki van? Nem lehet, hogy pont az ilyen hozzáállásod miatt nem akarja elmondani? Ezért kellene tudtára adnod, hogy nem tartod cikinek, és benned megbízhat.


"A kommunikációval meg az a baj, hogy ő tudom, hogy nagyon zavarba jönne."


Ha nem tudtok kommunikálni egymással, akkor nem lesz hosszúéletű a kapcsolat, mert ez az egyik alapja! Szóval, ha már kínos dolgoknál tartunk: az sookal inkább az, ha csak szexelni tudtok, de őszintén beszélgetni meg nem!

2018. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!