Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan elkeseredett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan elkeseredett pasi, aki szinte bármennyit képes fizetni a szexért?

Figyelt kérdés

Volt kolléganőm folyton új, márkás, drága holmikkal villog, és mint kiderült, interneten keresztül szed fel szűz, vagy csak simán tapasztalatlan pasikat, akikkel súlyos tízezreket fizettet egy-egy kufircért.

Komolyan van ilyen?


2018. okt. 5. 07:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak új praktikák amikkel le lehet húzni másokat. Biztos kis ártatlan feje van...:)
2018. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen tényleg van.
2018. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat találkozása a szolgáltatáspiacon. Van, akinek megéri, nem kell ahhoz elkeseredni mindenáron.
2018. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Aki prostihoz jár, az mind ilyen.
2018. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

"Hat ezek szerint vannak ilyen hülyék"

Miért lennének hülyék? Ha dugni akar valaki, akkor ez a legkényelmesebb módja. Most menjek el csak ezért egy szórakozóhelyre, ha nőt akarok? Aztán lehet, hogy az a csaj sem engedi magát majd, akit felszedek ott és feleslegesen pocsékoltam rá az időm, energiám és a pénzem. Ha van egy privát prostim, azt elég otthon felhívom, tudom, hogy mennyibe fog kerülni és az tuti nem fog a végén megszívatni, hogy mégsem fekszik le velem. Ráadásul ha van az egészre 2 órám, akkor simán belefér az időbe.

2018. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is hajlandó lennék, mert sok-sok év alatt semmi nem jött össze, és szerintem az összes el is utasítana, ha aktívan próbálkoznék. Ki kellene találnom, hogy hol járnék sikerrel egy borsosabb összeget felajánlva.
2018. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Komolyan van ilyen.
2018. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, nem vagyok pedig elkeseredett, de ha nem is csak a szex miatt volt hogy fizettem de mert el akartam menni valahová a Balatonhoz vagy bárhová de vagy nem volt senkim vagy nem akartam ott is a veszekedést de egyedül nem szerettem volna lenni mert milyen az hogy ott lófrálsz valahol egymagadban. Ez nem lúzerség szerintem, sok pasi meg milliókat fizet ki egy válásnál és lehet hogy az asszony végig csalta.. Azért tudom hogy az ár nem mindenre garancia de ha tízezret fizetek egy óra esetében gyakran a minőség is olyan és siettet és akkor meg elmegy a kedvem az egésztől, volt már hogy inkább leléptem mert nekem ne flegmázzon és ne az legyen az érdeke hogy hamar "kivégzi" a pasit aztán közli hogy ennyi még maradj ha gondolod..
2018. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szexért sokan hajlandóak fizetni, de kísérő is voltam már, van igény arra is - rendezvényekre társaságnak, vagy csak bulizni egyet, nyáron strandra vele menni... Néha kettő az egyben
2018. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!