Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, belemennétek egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, belemennétek egy kis lábfetises játékba, ha kaptok cserébe valamit? Pl: egy talpmasszázst.

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Maga a talpmasszázs is része a lábfétises játéknak, tehát így ugyanazt kapnám, amit megengedtem,vagyis te duplán jól jársz én meg nem kapok semmit. Az a baj a lábfétisesekkel, hogy elélveznek a lábamtól aztán megdöngetni már nem marad energia...
2018. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt cáfolnom kell. Nem tudom hány lábfetisessel voltál már, de esetemben hidd el bőven marad energie más testrészekekre is. És maga a szex nyilván akkor jó mind2 félnek,ha nem csak 5 percig tart..
2018. okt. 5. 08:41
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Voltam párral. Ők persze ugyanezt mondták mint te, csakhogy 90% láb, 10% egyéb testrész volt az arány, persze az ő véleményük szerint csúcs volt amit nyújtottak. Az enyém szerint meg nem...nagyon nem. Ennek ellenére szeretem aki szereti a lábamat, de van az a bizonyos határ...
2018. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha belegondolsz kicsit akkor az összes férfinek van valami fétise pl: mell, popó, haj stb akkor mindegyikük rossz lenne az ágyban? Szerintem ha volt 1 ilyen rossz tapasztalatod, attól még nem kéne általánosítani.
2018. okt. 5. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!