Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti fennakadnátok azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti fennakadnátok azon ha a pasitok venne nektek egy ilyen bugyit, hogy abban tetszelegjetek előtte és csábítsátok őt?

Figyelt kérdés

[link]


10/10 teljesen megfelel az ízlésemnek az ilyen fehérnemű nagyon nagyon vadító... és a barátnőmnek iszonyatosan jó feneke van hozzá, úgyhogy arra gondoltam.. veszek neki/magamnak :D egyet, hogy aztán abban izgasson fel. Vagy pl így bugyin keresztül simvesen simogatnám csókolgatnám a punciját hosszú előjáték gyanánt.. meg közben lehetne simizni a fenekét markolászni.. paskolni:) wáhá:D

Szóval, ti hogy vagytok ezzel? Gáznak tartanátok, vagy pl ha nem tetszene a bugyi akkor mi lenne?:/ :D



2018. okt. 3. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen viselném.
2018. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ú, bocsi.. elfelejtettem!

Kimondottan a bugyi fazonja miatt, vagy szinte teljesen mindegy mit kapnál a pasidtól felvennéd?

2018. okt. 3. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyi a kérés, hogy vegyem fel, amikor nála vagyok/megyek hozzá, akkor oké, de nem igazán tudom, hogyan kell "tetszelegni" meg "csábítani". :D
2018. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akár úgy is, hogy felveszed és fekszel mellettem.. :D és hagyod, hogy játékosan lehúzzam a nadrágod/szoknyád.. vagy mondjuk oda teszed a kezem.. mármint nem te, hanem ő.. na, de.. szóval érted:)
2018. okt. 3. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem

Nekem tetszene

2018. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, én is szoktam szexi bugyikat venni a kedvéért. Nekem amit linkeltél nem teszik, de ha a barátomnak ez tetszik és megveszi, szívesen viselném a kedvéért. Én jobbsn szeretem a kevesebb felületet takaró bugyikat.
2018. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem király ez a bugyi, meg ha a páromnak ez tetszene rajtam akkor minden további nélkül felvennem. Meg ez tök hordható is, én az olyanokat nem szeretem amik sokat mutatnak vagy alul nagyon keskeny a pántjuk, de ez tök oké.
2018. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..


Csajodnak mi, cuni

Titokban meg hordikálod.

2018. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

- Alig várom, hogy hazaérjek és letépjem az asszony bugyiját!

- Annyira kívánod?

- Dehogy, csak annyira szorít...

2018. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8, LOL! Remelem nem vagja majd a golyoit :D

Amugy meg tudom mi az a crossdressing, de az igazat megvallva nem all jol a pasikon a noi ruha, szoval igy nem en vagyok a te embered.

De nezd a jo oldalat, legalabb noveltem a bolt forgalmat:D majd kerek toluk vlmi reszesedest vagy kuponkodot:D

2018. okt. 4. 23:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!