Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb férfiak szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb férfiak szeretitek ha tanitgathattok egy lányt?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, nem volt még sok partnerem.

Akivel most együtt vagyok o 28 eves es szex kozben sok dolgot mond hogy csinalhatnam máshogy hogy jobb legyen.

Azt mondja amúgy is jó, csak lehetne jobb is.

Nekem ez nagyon ciki.

De azt is hallottam, hogy szeretik tanítgatni a lányokat


2018. szept. 26. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, szeretek tanítani, s látni a gyönyörét 😊


42/F

2018. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

27/F és 21/L


Én is tanítgatom őt ÉS ő is megmondja, hogy neki hogyan lenne jobb.

Az ágyban nem kell önző p***nek lenni, mindkét fél élvezete a cél, ez a normális.

2018. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan vagyok, hogy ha a partnerem elélvez, az annyira felizgat, hogy a legtöbb esetben rögtön elélvezek én is!

De egyébként is nagyon felhúz a lányok kielégülése. És nem zavar hogy nincs gyakorlata, tapasztalata, majd belejövünk együtt, mint kiskutya az ugatásba!

2018. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!