Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb férfiak szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb férfiak szeretitek ha tanitgathattok egy lányt?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, nem volt még sok partnerem.

Akivel most együtt vagyok o 28 eves es szex kozben sok dolgot mond hogy csinalhatnam máshogy hogy jobb legyen.

Azt mondja amúgy is jó, csak lehetne jobb is.

Nekem ez nagyon ciki.

De azt is hallottam, hogy szeretik tanítgatni a lányokat


2018. szept. 26. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Ez gaz szoval ki hasznal...
2018. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de ez nem tanítgatás. Csak a sajat örömére figyel. Mas pasinak nem biztos, hogy ugy jó, ahogy neki. Szex közben meg alapből nem ilyeneket kene beszelnie, hanem elvezni. S mindent megtenni, hogy te is elvezd
2018. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fura szituáció a tied.
2018. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem pont ezert kellesz neki:/
2018. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem,nyilván a gyakorlás az amitől egyre jobb lesz,és figyelni a partnert,a reakcióit.
2018. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, ez nekem egy darabig teljesen természetes. Nem volt sok partnerem, de mind teljesen másképp, más dolgokat szerett. Nekem valahogy teljesen természetes, hogy az első pár aktus során megbeszéltük, hogy ki mit szeret, mire izgul (de oda vissza, nem csak róla szólt a dolog!) aztán úgy csináltuk. A szex lényege a kölcsönös élvezet, szal az elején a kapcsolatnak nekem ciki, ha valaki rámszól hogy ezt inkább így, sőt örülök neki ha ad visszajelzést, ahogy én is “megtanítom” hogy nekem hogy jó, ha nem úgy csinálja.

25/n

2018. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Igen! Voltam már tanító bácsi.

Lehet azt nem önző módon is csinálni!

2018. szept. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

Egyetértek a hatossal.

Hobbim a tinik tapasztalatszerzéshez való hozzásegítése,valamint szűztelenítése.

2018. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Én is tanítgattam már de úgy hogy a lányok maximális orgazmusba teljesedjenek ki. Ilyenkor én másodlagos vagyok. Az a fontos hogy megismerjék a jó szexet és élvezzék hogy utána is vágyjanak rá. 35F
2018. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű! 28 évesen már van egy bizonyos stílusa és vannak már olyanok akik nem nyitottak a változásokra, ezért makacsul ragaszkodnak a megszokotthoz, a számukra kedvező dolgokhoz, és emiatt próbál téged ilyenre csiszolni.

Emellett igaz az, hogy egy idősebb IMÁD tanítani, főleg a nagyon idős, mert az nagyon jó érzés az Egójának, de azok a férfiak általában úgy tanítanak, hogy te a lehető legjobban érezd magad. Ha neked csúcsszuper az együttlét, mert mutatott olyat amiről álmodni sem mertél, akkor ők a világ legboldogabb emberei.


Ha neked nem tetszik amilyen irányba megy a dolog, nem élvezed túlságosan és mégis erőlteti a "változást", akkor ő csak a saját igényeihez akar téged igazítani, mert neki úgy jobb és kényelmesebb, te pedig idővel "hozzászoksz" ezekhez

2018. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!