Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, ha kíván, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha kíván, de nem tesz semmit?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán élünk nemi életet (heti max2,de van,hogy havi max2)...vasárnap viszont egy nap kétszer is voltunk együtt. Hétfőn hazajöttem munkából,átöleltem,és azt mondta,hogy ne csináljam mert így is kívánt egész nap..??? De nem lett semmi.. most akkor mi van? 28/N (ő 33/F)
2018. szept. 25. 14:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem mindenképp üljetek le ezt megbeszélni. Régóta vagytok együtt? Általában akkor van ez amikor már kezd kihülni a kapcsolat vagy már van neki valakije(de erről sztem már tudnál)
2018. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!