Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők akik nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők akik nem szeretik a nyalást, miért nem?

Figyelt kérdés

Pl.

- a partner technikája nem megfelelő, úgysem juttat el a csúcsra

- k.urvás, megalázó, esetleg punciszag érezhető (ilyet is hallottam már)

vagy más egyéb


2018. szept. 23. 06:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
36%
Miért veszekedtek amikor verekedni is lehet? 😆😆
2018. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20%
Én csak jót nevetek rajatok kisfiúk,kislányok!😂
2018. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Minek a muff? Hát nem a számba az biztos.

Disznókodjon más helyettem.

Vannak csajok akik nem szopnak, nekik minek a fahsz vajon kedves kérdező!

2018. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom igazán, miért nem. Olyan időhúzásnak érzem. Nekem a behatolás, a hüvelyi izgatás az élvezet, meg a hüvelyi orgazmus.

Nyalással elmegy a kedvem az egész folytatástól, még a nedvesedés is megszűnik.

2018. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
93%

A 29%-os troll egy helyen a saláta puncit szidta, meg azt a férfit, akinek ez tetszik.


Oké, nem szerethet minden férfi nyalni. De a megnyilvánulásaid, a stílusod alapján te egy mentálisan beteg ember lehetsz. Nem az nem tetszik az embereknek, hogy őszinte vagy, hanem az, hogy tiszteletlen.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: én szeretem ha nyalnak, mert jó látni, hogy a pasi szereti a puncim. De ennyi. Nem nagyon érzek semmit, és én is félek, hogy kellemetlen a szagom, bár eddig nem panaszkodtak.

2018. szept. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25!


Nekem ilyen “tiszteletlen” a stílusom az nem erdekel ki mit gondol rólam mert általában teszek az emberekre.

A többségnek én nem tetsztem,nekem meg a többség nem tetszik....


A nőkről kialakult negatív véleményem nekik köszönhető mert idővel lettem olyan amilyen , minnél több nőt ismertem meg annál megalapozotabb lett a beléjük vetett hitem.

Ezt nevezheted megkeseredésnek, de hidd el nem fájdalmas.

2018. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
És hogy bizonyítsam az emberi gyarlóságot, van másik fiókom ahol olyan válaszokat írok amiket a többség ileetve amit a kérdező olvasni szeretne,magyarán hazúdok! És nem furcsamód 78 ponton állok? :)))
2018. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én minden rosszindulat nélkül, komolyan sajnálom, hogy ilyen rossz élményeid vannak. Remélem egyszer találkozol valakivel, aki majd visszaadja a bizalmad a nőkben. Mert hidd el, nem mind számító rbanc.
2018. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Mivel már egyáltalán nem keresem velük semmilyen fajta kapcsolatot így nem hinném.

Nem kell minden férfinek elájulni tőlük, legyen olyan is aki megveti őket.

2018. okt. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen egyedül akarsz megöregedni?
2018. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!