Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti szoktatok pasikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szoktatok pasikat megkívánni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy meglátod és azt érzed, hogy hú de szívesen dugnál vele.


Nem az hogy tetszik meg aranyos meg a többi baromság, hanem szó szerint a testét kívánod meg.

Volt már ilyen?



2018. szept. 22. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen fordult már elő. Szivesen élveztem volna mindenét..
2018. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Szoktam megkívánni, de elsősorban nem is a szex jut eszembe, hanem pl hogy szívesen megcsókolnám, vagy megölelném. A minap láttam egy férfit és nagyon szexi szája/mosolya volt, na akkor elfantáziálgattam kicsit..
2018. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Magas,vekony ,fiatal sportos sracokat.

N/37

2018. szept. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Kettő ilyen férfi volt eddig az életemben.

Megláttam őket és, mint a mágnes... az egyiken a mai napig állandóan fantáziálok.

Nekem meg épp az ellenkezője, mint amit az előző írt. Alacsonyabb, izmos srác mindkettő elég hasonló testalkattal :D

2018. szept. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen és nem. :D :) Én az egyszerre vagány és intelligens férfiakra tudok igazán felfigyelni. :)

Szóval ha csak meglátok egy szép fickót, akkor még nem igazán indulok be. Amikor megszólal, akkor dől el, hogy felizgat-e a lénye. Láttam már jóképű fickót olyan borzasztó dumával, hogy zokogni tudtam volna. xD


---


Amúgy a tipikus "aranyos" hapsikat nem is tudom megkívánni, mert ők nem férfiasak. :) Nem is látni sok nőt aranyos pasival, szóval nyilván nem vagyok egyedül ezzel. :) Csak a tinilányoknak vannak olyan fiúkáik. :D

2018. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Pedig én pont az ilyet szeretem, gondolom, 20 évesen nem vagyok tini. :D

2018. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!