Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők hány éves korig aktívak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hány éves korig aktívak? És akkora milyen korú pasikat kívánnak?

Figyelt kérdés
Kort is írj légyszi
2018. aug. 20. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nőtől függ. Van aki még 70 évesen is aktív, van aki már 50 évesen nem. Általába saját korosztályt kívánnak vagy kicsit idősebbet.

42/N

2018. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, aki több mint hetven, de a testét nem gondolnád többnek negyvennek. Tuti dugják rendszresen, különben nem lenne ilyen formában.
2018. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mantis religiosa ***** válasza:
Szomszéd bácsi mondogatta régebben: öreg asszony nincsen, csak öreg ember, mert a nő bármikor szét tudja tenni a lábát. :-)
2018. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én kedves idős házas szomszédom (kb 70 évesek) többet szexelnek mint a fiatalok

Minden szombat és vasárnap reggel 7 kor arra kelek hogy visít a venlany

Nap bármelyik szakában képesek kurni . Legyen délután 5 , este 8,10, hajnal 2

Nem tudom hogy bírják ezt 😂😂

Mindekinel más hány éves korukig aktívak

Sok nő a klimax után már nem kívánja annyira a szexet

N24

2018. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Én 30-40 es pasikkal fogok dugni mindig. Az ízlésem nem hiszem, hogy változni fog.


25N

2018. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a szomszédomban lakik egy idős házaspár,rendszeresen kulnak,mert hallom kb 65-70 évesek,amúgy vannak nők akik már 40 évesen se kivánják a szexet ez egyéntől függ.
2018. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
45-50 környékén, vagy amikor beüt a menopauza és kezdődnek a "banya évtizedek", amíg nagymamává nem válik és pár évre megenyhül az "onokák" miatt. Aztán mikor az onokák lelépnek mosogatni angliába vagy szétszipuzzák a nyugdíjat akkor újra banyamód...
2018. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
A párom is (én is) imádja a szexet. Ő 61 én 65. :)
2018. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Tatamrol tudok nyilatkozni.Eskü 82 éves az öreg és egy 27 éves csajt rendezgetett.Persze pénzért dehat valamire elkell költeni a nyugdijat.
2018. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!