Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás közben mi történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás közben mi történt? /lány/

Figyelt kérdés

Felizgultam, ezért elkezdtem simogatni, izgatni a csiklom, bele is remegtem, de mikor elég intenzíven csináltam, "bepisiltem", de nincs semmilyen szaga, tehát szerintem nem pisiltem be, nem olyan sok, és el is múlt, nem jött több, miután abbahagytam. De kipróbáltam, hogy elmentem pipilni (nem kellett), ismét felvoltam izgulva, és ismét jött a "folyadék", most akkor mi ez? pisi? (de akkor pisi szaga lenne, nem?), orgazmusom nem.hiszem, hogy volt, hiába első maszturbációm, annyira nem volt inteznzív a végeredmény.

Előre is köszönöm.

/Lány/



2018. szept. 19. 21:15
1 2
 11/11 he84 ***** válasza:
Nem baj, jó az, ha már akkor jön hüvelynedv. Nekem már masztizás közben van nedvesedés, ám a végén nem spriccelek, hanem csak a végén folyik ki valamivel több simán, nem több. Spriccelés általában a G pont ingerlésével szokott lenni, de az nem könnyű és az a hüvelyen belül van. Ha gondolod kérdező, nézz utána a Google-n rákeresve, úgy több mindent megtudhatsz erről.
2018. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!