Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás közben mi történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás közben mi történt? /lány/

Figyelt kérdés

Felizgultam, ezért elkezdtem simogatni, izgatni a csiklom, bele is remegtem, de mikor elég intenzíven csináltam, "bepisiltem", de nincs semmilyen szaga, tehát szerintem nem pisiltem be, nem olyan sok, és el is múlt, nem jött több, miután abbahagytam. De kipróbáltam, hogy elmentem pipilni (nem kellett), ismét felvoltam izgulva, és ismét jött a "folyadék", most akkor mi ez? pisi? (de akkor pisi szaga lenne, nem?), orgazmusom nem.hiszem, hogy volt, hiába első maszturbációm, annyira nem volt inteznzív a végeredmény.

Előre is köszönöm.

/Lány/



2018. szept. 19. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom magyarul mi a megfelelő szó rá, de keress rá úgy a Google-ban, hogy "squirting". Komolyan...
2018. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Spriccelés.
2018. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
te se vagy normális hogy a hugyozást pipilésnak hívod :D
2018. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem valami kamionsofőr vagyok, aki köp egyet, és azt mondja, hogy "hugyoznom kell,, sem parasztjányka, akit fiúnak neveltek :D
2018. szept. 19. 21:54
 5/11 he84 ***** válasza:
73%
Vagy spriccelés az, vagy hirtelen több hüvelynedv jött.
2018. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, de a kamionsoforok se ilyenek. Csak szimplán a ostoba ember ilyen. Nincs kimondott fajtája. ;)

Aláírás: egy nem kamionos.

2018. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Neked ilyen az orgazmusod. Ondóváladék volt, ami ürült. Ha gyakrabban maszturbálsz intenzívebb lesz a végeredmény, vagy intimtornával erősítsd a záróizmaidat. Akkor lesz intenzívebb az élmény, ha a záróizmokkal a végletekig visszatartod a spriccelést. Így nagyobb nyomással jön, vagyis messzebb fogsz lőni és az élmény sem marad el.
2018. szept. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ondóváladék nőként?


Kérdező, kell idő, amíg rájössz, hogyan tudsz majd elélvezni. Mielőtt elmegyek, én is azt érzem, hogy mindjárt bepisilek, ilyenkor csináld tovább, érezd, hogy lüktet egyfolytában, akkor mész el.

2018. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, és többiek.

Köszönöm a válaszokat, sokan azt irták, hogy ez "spriccelés", és hogy ez elélvezésnél jelentkezik, csak én nem érzem azt a folyamatosan lüktető érzést, szimplán jó érzés, tehát nem hiszem, hogy azzal párhuzamosan orgazmusom lenne, vagy tévedek?

Akárhányszor izgatom huzamosabb ideig a csiklóm, mikor már beleremegek, jön a "spriccelés", azaz folyás, de ennyi:D

2018. szept. 20. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
imádni fogja a jövendőbelid
2018. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!