Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a szex melyik részét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a szex melyik részét szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 19:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szopás, nyalatás, kemény, ovatos dugás? Extrém dolgok?
2018. szept. 19. 19:26
 2/13 anonim ***** válasza:
Igy ilyen sorrendben!!
2018. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

A bevezetést az elején. Kimondottan oda vagyok a "cicázásért". Amikor incselkedünk egymással, ingereljük a másikat, kis csók a csakra, egy röpke érintés, cirógatás, esetleg pont birkózás...

Nekem az eleje a kedvenc részem, a ráhangolódás folyamata.

2018. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az orgazmust.
2018. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyerünk lányok csak bátran😉
2018. szept. 19. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
A nyalast szeretem a legjobban
2018. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Orált adni és kapni

23/l

2018. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm, több mindent szeretek. Annyira nem tudnék sorrendet állítani, mert abban a pillanatban minden csodás (ha egymásra tudok hangolódni a partneremmel) :)

Szeretek szopni, imádom ha kinyal. Előbbit úgy szeretem legjobban, ha térdelek előtte, vagy ül, vagy ln ülök ls előttem áll. Utóbbit nem is konkrétan az érzésért (még soha nem élveztem el így), hanem imádom látni, hogy imádja a puncim :D utána alig várom, hogy keményen megdugjon. Hogy a puncimat szétfeszítse a farka. Hú, kicsit beleéltem magam... ja, de az előjátékot is imádom, a sok csókot, a sok markolászást. Szex közben is szeretek csókolózni, vagy ha én vagyok felül a férfi nyakát csókolni, hogy minél több erogénzónáját izgassam és legyen totál kész. Még tudnám sorolni :)

2018. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez iiiigen😉na akkor sorold
2018. szept. 19. 21:27
 10/13 he84 ***** válasza:

Én a bújásokat és a nyalásokat.


Nem kérek semmilyen privit!

2018. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!