Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopásnál is számít a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopásnál is számít a lány kinézete, vagy olyankor mindegy?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 17:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%
Olyan hülye vagy, hogy az már fájdalmasXD
2018. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért hülyeség?
2018. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
84%
Ilyet kérdezni...ha már minden mindegy csak cumi legyen az régen rossz..szerintem.
2018. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Eric Griffin ***** válasza:
59%
Azért hülye kérdés, mert ha csak az lenne a felfogásunk, hogy a száj az száj, mindegy hogy néz ki a csaj, akkor ennyi erőből mindenki biszex lenne.
2018. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekel. Az a sejtésem, hogy a barátom azért várja el 99%-ban, hogy orálisan kielégítsem viszonzás nélkül, mert túl ronda vagyok. De olyan vajon van, hogy leszopatni se képes valaki egy lányt, annyira ronda legyen? Mert ha van olyan akkor még szerencsés helyzetben vagyok, mert szopásra legalább jó vagyok...
2018. szept. 18. 18:10
 6/11 anonim válasza:
100%
Ne értékeld le magad ennyire!
2018. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ott még fontosabb a kinézet és az olvasztó tekintet 😊
2018. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"azért várja el 99%-ban, hogy orálisan kielégítsem viszonzás nélkül, mert túl ronda vagyok."

Vagy inkább azért, mert egy önző f@$z, akinek nem vagy fontos.

2018. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-nál a tuti válasz.


De itt az enyém a kérdésedre: Olyan lányra aki nem tetszik nekem akkor se tudnék elélvezni ha folyamatosan torokra venné a fark...am. Szóval igen számít a kinézet. S szerintem te jól is szpsz azért ilyen a pasid (az önzőség mellett). Fogadjunk hogy nem köpöd ki a végén? Na ... ugye.

2018. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi szépség, a külső szubjektív dolog.

Ami valakinek nem tetszik, más lehet, hogy épp a szépséget látja benne.


Ne értékeld le magad ennyire.


Igaz, ebből a kevés leírásból csak azt szűrtem le, hogy a barátod bunkó. Szóval nem biztos, hogy pont a jó ember van éppen melletted. Egy normális kapcsolatban azért a felek támogatják egymást, és mindenkinek lehetnek hibái, amit építő jelleggel meg lehet beszélni. Viszont az ilyen dolgok amit leírtál, az elszomorító.


Biztos, hogy jól érzed magad mellette?

2018. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!