Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha esetleg vannak itt fent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esetleg vannak itt fent cigány lányok, nektek mennyire jönnek be a nem cigány fiúk?

Figyelt kérdés

Én még nem voltam együtt rendesen cigány lánnyal, csak egyszer smároltam egy fél-cigány lánnyal. Az nagyon jó volt és ő szeretett volna rendesen járni is, de elszúrta a dolgot, szóval mondtam hogy harag nélkül, de ez egy ennyi volt. De ebben esetben én azt láttam, hogy külön tetszett a lánynak, hogy nem egy szokásos tahó rajkodó sráccal van megint együtt. Meg úgy történt a dolog mint nálam még sohasem. Olyan volt, hogy 30 perc ismeretség után egy lány rám vetette magát, de olyan hogy egy lánnyal egyszerre essünk egymásnak még nem. Mert általában nekem ennél több kell.

Én 1/16-od részben vagyok az:D, de nyilván ez nem látszik meg. Szóval nem tudom, hogy alap esetben mennyire találják a cigány lányok vonzónak külsőre az embert. Mennyire határozza meg az ízlésüket, hogy miben nőnek fel.

Itt a közelben van egy új kasszás lány, aki nekem valamiért nagyon bejön. De valahogy az erős érzésem, hogy nem lenne jó ötlet, meg számára nagyon idegen lenne egy nem cigány fiú.



2018. szept. 18. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire.
2018. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
dikk a pinavadász gádzsó
2018. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
Én félig az vagyok! Igaz nem látszik de sajna ha felcseszik az agyam azért ki ki tör!! Főleg ha a családomról az az a férjem és a gyerekemről van szó!! Cigány környéken nőttem fel cigány iskolába jártam apám cigány családja nevelt. Apám meghalt aki roma volt, anyám aki magyar az eldobott!! Mikor még fiatal voltam volt cigány barátom. Már akkor éreztem hogy ez nem nekem való!! Ahogy beszélnek a feleségükkel, a semmit tevés, a rafináltság stb.. Hamar 20 évesen ki is léptem ebből a körből! Csak Magyar pasiaim voltak. Volt rendőr is aki izom rasszista volt!! :) Tőle van a nagylányom!! Férjnél vagyok aki szintén Magyar de imádjuk egymást!! Szereti bennem ezt a tüzet. Hagyományos nevelést kaptam. Sütni, főzni, mosni stb.. Egyrészt örülök hogy van benem masrészt szégyenlem!! De inkább egyedül lennék minthogy romával.
2018. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel hogy milyen származású, bejönnek a magyar fiúk is de normális vagyok én is, pl gimiben is magyarok voltak a barátaim, nem zavarna ha nem lenne cigány, csak jó legyen vele

20l

2018. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri+ ***** válasza:
0%

Kedves Piramnyik thaj Romnyák.


Amennyiben téged nem zavar, hogy nem vagyok validáltan és

törzskönyvezett fajtatiszta shavo : kérlek szépen beszélgessünk.

Amúgy a többségük tapasztalataim szerint eléggé belterjes bijavokbol

való. Tehát valószínűtlennek tartom, hogy belemennének egy más fajta

bijavba : mint az évszázadok alatt kialakult hagyományuk.


Tudtad, hogy minek hozták be őket annak idején? Na : azért ez a

hagyománya a jelentős többségüknek.

Azóta is folyamatosan gyűlölnek minden szerintük nem cigány

nemzetiségűt : mert a bosszúskodásuktól már nem látják, hogy a

saját nemzetiségüket járatják le és a saját beilleszkedésüket

hátráltatják. Ugyanis régi iratok szerint cselédeknek lettek betelepítve.

Erről meg Én, évszázadokkal később élő fajutód nem tehetek.

Bármilyen is a véleményetek : az Enyémen nem változtat és nem

változtathat!!


Szép napot kívánok mindenkinek :

Lashi dyes :


Adri+

2019. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!