Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Ti is így reagáltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti is így reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy csajjal (1 hónapos "kapcsolat"), nagyon jó volt vele beszélgetni, de aztán szimplán megírtam neki, hogy én d..ni is szeretnék veled nem csak haverkodni és azóta nem ír vissza Facen s élőben is elküldött a francba. F/21

2018. szept. 17. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértem. Valószínűleg én is elküldtlek volna a francba!
2018. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Én nem így reagáltam volna

Szerintem jobban jártál h nem ír vissza

2018. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval beszélgettetek, elvoltatok, lehetet volna vni. Te azt irtad, hogy dugni is szeretnel, igy szó szerint?! Mêg szrrencse, hogy neten nem bír felpofozni. Hogy előben elküldőtt a franba meg szép, hogy.


Nem gondolod esetleg az szerencsésebb lett volna, ha megmérdezek, hogy el tudna e kepzelni többet, mint haverság? Akkor nem sértődik meg, s lehet még össze is jött volna.

2018. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen szószerint :(
2018. szept. 17. 22:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ajtóstól rontottál a házba.

De ez is a tanulási folyamat része, legközelebb finomabban add a lányok tudtára az ilyesmit :)

2018. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A Toldit tudnám idézni: - Szép öcsém, be nagy kár,
2018. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy paraszt lehetsz.

Én is ignorálom az ilyet.

2018. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De nem voltam józan, volt bennem egy kis alkohol, amit mondtam is neki... s mégsem bocsájtott meg :(
2018. szept. 17. 22:18
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Óoooh. Szo szerint. Ez elég gáz. Szepen sorjában haladj. Dugunk? kérdés elég bunkó! Legközelebb mashogy probálkozz egy lanynal. Tőle pedig kérj bocsánatot vagy ezerszer!
2018. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Tehát eleve jártatok, várható volt, hogy lesz szex, és te mégis szükségét érezted annak, hogy ezt közöld? Miért?

(20/L)

2018. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!