Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hány emberrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány emberrel legyen az első gangbangem?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a barátommal, és kipróbálnánk. Tizennyolc éves vagyok, és egy éve nem szűz. Egyszer hármasoztunk, az nagyon tetszett. Illetve hogyan szervezzek le egy ilyet? Minimum tíz pasit szeretnék de nagyon nehéz normális embereket összeszedni.
2018. szept. 17. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az nem sokat számít, hogy hányan leszünk, de ha kihagysz megöllek! :-)
2018. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na megvolt a dolog, és nagyon jó volt, csak szeretném fokozni, és szeretnék 50 embert akik dugnak, és belém élveznek. Megnéztem a nimfomániás c. filmet és magamra ismertem. Nem bírok szex nélkül élni egy napig sem
2018. szept. 19. 19:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Hany emberrel volt vegül?
2018. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A pasim, plusz nyolc emberrel, a szerencseszámom pont kilenc szóval jó volt
2018. szept. 19. 19:56
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem kamuzol, video van róla?
2018. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!