Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbalni, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbalni, hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig sok sok évig úgy csináltam, hogy közben valahogy ráfeszítettem a peniszemre. Így 5-10perc alatt simán elmentem, sőt volt amikor hamarabb is. Sok mindent kipróbáltam, hogy pl 1 hétig kihagytam, aztán hogy utána milyen érzes, próbáltam jobb kézzel is. Most a napokban kipróbáltam ezt a ráfeszítés nélküli dolgot, hát így kb 40percig nyomtam, és sokkal durvább érzes voltч

Ma megint megpróbáltam, de csak olyan 1 óra után mentem így el, az érzés pedig hasonlóan felemelő volt :D. Csak az a baj ezzel, hogy rengeteg időt eltöltök vele.


Ti hogy szoktátok? Mennyi ideig?



2018. szept. 16. 01:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem tök változó,sok mindentől függ ez...kb. 1,5 perc és egy óra közt bármi megeshet...de általában érezni előre ha nem is azt hogy meddig de hogy rövidebb vagy hosszabb idő lesz,sőt van hogy feszítve,van hogy ellazulva megyek el hamarabb,fura és én sem értem ,de hát ez ilyen,de nem csak masztinál szexnél is vagy ha engem oráloznak ugyanilyen rapszódikus mikor hogy alakul
2018. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!