Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet másokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet másokkal megosztani a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egyszer már megtettem, és igazából jó volt, csak nem tudom, hogy megéri-e többször.
2018. szept. 16. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi a gond?
2018. szept. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A monogámia nagyon értékes dolog, ezért vagyok dilemmában.
2018. szept. 16. 00:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Melyikőtöknek volt jó?

Megérit úgy érted, hogy fizettek érte?

2018. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Barátnőm is nagyon élvezte, kétszeres orgazmusa volt. Fiatalok vagyunk, haverokat hívtunk, nem fizetünk.
2018. szept. 16. 00:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, barátnő azért mégsem egy doboz cigi, hogy tarhál a csöves és adok neki egy szálat belőle. Meg nem is sharing and caring kategória, ami az enyém az a tiéd.


De figyelj, ha neked és a barátnődnek ez jó, és nem probléma a kapcsolatotokban, akkor semmi közünk hozzá.

2018. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha szeretnéd akk nem hagynad h mindenki megdugja
2018. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a baratnőd egy kapcsolatban az monogámia kellene, hogy legyen. Nem biztos, hogy ha ő ilyenekre vágyik, akkor tartós lesz a kapcsolat.

Ez kicsit olyan, hogy sok pasit ki akar probálni, de pasija van, hogy legyen egy biztos pontja. Ami szerintem nem jó dolog.

Megosztani egy szemelyt? Nem tul jó megfogalmazas, bar érte.

Mas lenne a helyzet, ha ti a nyitott kapcsolatban hinnétek (ami szánomra rejtély), de abban nem csak szex, hanem randi is lenne, s mindkettőtök részére!

2018. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Egyböl tudja, mennyire becsülöd. Velem is akarta a pasim (direkt nem páromat írtam), azóta nem a párom. Nem kell párcsere. Meg 3-4-es. Most van egy szerelmem, figyel rám, kb.2-3x elélvezek egy szeretkezés alatt.
2018. szept. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írj
2018. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátnöd mit szeretne?
2018. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!