Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne izguljak fel edzésen?

Figyelt kérdés

Kempora járok, amiben ugye van földharc is. És hát egyedüli lányként elkerülhetetlen, hogy ne fiúval legyek, na meg amúgyis, forgás van, mindenki van mindenkivel legalább 1 menetet. De a lényeg, hogy sajnos sokszor nem tudok oda figyelni, mert felizgulok, amikor egy nekem szimpatikus sráccal vagyok. :D Főleg olyankor, amikor látom, érzem, hogy a srácnak is tetszik, hogy rajta ülök, fojtom, karfeszítést csinálok, és küzdök.. szerencsére kb 20-ból 2 sráccal vagyok csak így, de kicsit rossz, hogy nem tudok koncentrálni. Mit tegyek szerintetek? Veletek is fordult már elő ilyen, küzdősportolók?

Köszi a válaszokat :)



2018. szept. 15. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És az izgat, hogy felül tudsz kerekedni rajta, hogy lenyomod? És a a fíú nyom le téged, az nem? Egyébként engem fiúként halálosan felizgatna ez a szitu. Pláne ha alulra kerülnék. Hihetetlen erotikus. Szóval nincs min csodálkozni.
2018. szept. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem kicsinált a jó alakú tornatanárnőm szakmunkásban.Rajtam mutogatta el a talajgyakorlatokat.Közbe pózba került velem ahogy lefogta a lábam meg más fiúval is volt nagy derülés a nő is tök zavarba volt.Felismertem hogy Podium sprét használt.
2018. szept. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még az ugrott be, hogy neked tetszhet az, hogy dominássá válhatsz így egy hapsi felett. /Fura, mert nekem totál bejönnek az ilyen nők:)/.

Gondolom van közelharc is. Na ott is próbáld legyőzni az ellenfeledet, és ha ott is előjönnek az érzéseid, akkor tuti domina beállítottságú vagy:).

Tényleg azt teheted csak, hogy függetleníted a sportot és az érzéseidet, vagy más tevékenységet választasz.

2018. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!