Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt úgy, hogy alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt úgy, hogy alkalmi partnerrel úgy feküdtetek le, hogy semmi módon nem védekeztetek? Hogyan történt? Lett valami következménye (terhesség, betegség)?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 14:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

9:

És mi lett a magzattal, ha nem titok?

2018. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
Volt pár ilyen alkalom, ismerőssel/idegennel, buli/randi után. Nem lett belőle gond, bár legutóbb kicsit rástresszeltem, mert késett a menstruációm, szóval ott volt egy kis ördögi kör. Azóta gumival, vagy sehogy (tablettát nem szedek).
2018. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Volt ilyen igen, kicsit itassak voltunk házibuli után és a pasi bennem élvezett el de szerencsére nem lett semmi.
2018. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Soha életemben nem szedtem gyógyszert.Az összes komoly kapcsolatomban megszakítással védekeztünk.10 éve élek nemi életet,voltak alkalmi partnereim is (azért olyankor használtunk óvszert,de volt rá példa,hogy nem...)Nem volt abortuszom,és soha semmilyen betegséget nem szedtem össze. 28N
2018. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó sajnos akkor nagy valószínűséggel akkor sem esel majd teherbe ha gyereket akarsz...
2019. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

Azok a nők, akik terhesek maradtak, azért nem tudnak neked válaszolni, mert nem a gyakorin lógnak, hanem a gyerekkel vannak elfoglalva, vagy pedig a munkájukra koncentrálnak.

Ugy hogy az itt elhangzo válaszok statisztikai értéke majdnem egyenlo a nullával.

2019. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Volt. Nem bírtuk ki, és bár gumi nem volt sajnos nálunk, dugtunk egy kicsit az autóban a második randin... a következő alkalmakat már gumiban folytattuk, de azért elég sokszor volt gumi nélkül is... persze, hogy gyerekünk lett, most már 5 éves. :) Gyakorisok vagyunk mind a ketten, itt ismerkedtünk meg. :)
2019. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

díjazom az öszinteséget, de megdöbbentő ez a fajta felelőtlenség.

PL.:a 9. válaszoló: "volt párszor buli után mivel nem szeretem a gumit. egyszer lettem terhes"


Nem is tudom ilyenkor mi van? Hogyan derül ki, hogy ki az apja, mikor a buli végén random szedte fel?

2019. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Volt hogy nem védekeztem egy sraccal. Bennem elvezett el, nem szedek semmit. Nem kaptam el semmit. És nem lehettem terhes. Az a hecc hogy életem egyik legjobb estéje volt.
2019. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Yskirde ***** válasza:
90%
A sok felelőtlen idióta. Aztán becsúszik a gyerek és tovább viszitek a géneket:(
2019. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!