Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha HIV fertözött vagyok akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha HIV fertözött vagyok akkor sosem lehet gyerekem? és nem szexelhetek gumi nélkül?

Figyelt kérdés
úgy értem ha HIV fertözött vagyok akkor nem szexelhetek gumi nélkül a páromal és igy soha nem eshet teherbe?

2016. márc. 30. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha időben észreveszik, hogy az illető vírusos, és gyógyszeresen kezelik, akkor olyan alacsony szinten tartja a vírusok számát, hogy meg lehet kockáztatni a szexet gumi nélkül, amennyiben gyereket szeretnének. Olvastam egy nőről, aki fertőzött és így vállalt gyereket, sem a férfi, sem a gyerek nem lett fertőzött.
2016. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A gumi nélküli szex alacsony vírusszámnál sem javasolt bár tény, hogy nem feltétlenül fertőznél tovább.

Gyereked meg lehet simán, bár valószínű a mesterséges megtermékenyítés lenne a biztonságos. De az lehet simán, csak a szex lesz a probléma, mert ha szereted a párodat akkor evidens, hogy nem akarod megfertőzni, az ellen meg a leghatékonyabb még mindig a gumi. :S

2016. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben észreveszik, gyógyszeres kezelés mellett, lehet gyereked és élhetsz szexuális életet óvszer nélkül is, de ez utóbbi, nem biztos. De a legjobb, ha szakember mondja el, ne az itteni válaszoknak adj igazat. Viszont a baba tuti. Nem kizáró ok és semmiféle kockázatot nem jelent a gyermekre nézve.
2016. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha VALÓBAN fertőzött vagy, akkor ezeket a kérdésekre már rég megkaptad a választ ott, ahol kezelnek. Ha nem, akkor legközelebb kérdezz rá, és ne laikusok válaszától tedd függővé.hogy megfertőzöd-e a feleségedet, és a születendő gyerekedet, vagy sem.

Ha elméleti a kérdés, akkor lehet eső, lehet hó...

2016. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért kellett az első válaszomat lepontozni. Bár az igaz, hogy az emberek még mindig azt gondolják, hogy ha egy fertőzött rájuk néz, már attól is elkaphatja. A HIV fertőzés nem jelent meddőséget, az meg már a páron múlik, hogy bevállalják e a kockázatot.


[link]

2016. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csakis a.áddal légy szíves...
2016. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Hiv fertözött vagy de gyógyszeres kezelés alatt állsz,egy idö után a gyógyszerek hatására a virus szám a kimutatható érték alá csokken,ami azt jelenti hogy a szervezetetben a HIV vírus száma annyira alacsony hogy tulajdonképp fertözés képtelen vagy. Gyereket is lehet vállalni, de elötte az orvossal tanácsos egyeztetni.
2016. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!