Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 11. szem fogamzásgátló után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 11. szem fogamzásgátló után szexelhetek a barátommal gumi nélkül? És nem leszek terhes ha belémélvez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha első napon kezdted szedni akkor már igen és nem lehetsz terhes.Ha mondjuk 5.napon akkor utána még 7napot várni kell szóval ez lenne a 7.napod így én még egy napot azért várnék.
2009. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
1-2hónap kell mire rendesen elkezd hatni! De ezt az orvosnak el kellett volna mondania mikor felírattad!
2009. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az elsö menstruációtól szedem. Ö azt mondta 1 hét! De félek ha mégis terhes leszek? nem akarok még babát. csak 16 éves vagyok.
2009. máj. 15. 22:51
 4/7 A kérdező kommentje:
elsö menstuációs naptól
2009. máj. 15. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell 1-2 hónap.Nézd meg tájékoztatót,ha azt írja hogyha első nap kezded szedni azonnal védett vagy akkor azonnal védett vagy.Persze parázósabbak még akkor is szoktak várni 1hetet.Én 3.nap fküdtem le a barátommal gumi nélkül és nem lettem terhes.
2009. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva tájékoztatóra.
2009. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg az orvosnak nem hiszel, de teljesen idegen, sosem látott vadidegeneknek igen?
2009. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!