Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti szoktatok parázni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok parázni, ha egy lánnyal először fekszetek le?

Figyelt kérdés

Szokott bennetek ilyen lenni, hogy pl. nem mentek-e el hamar, vagy a farkatok mérete miatt (bár itt mindenki amiatt aggódik...), vagy hogy jó-e a technikátok stb?


Én nőként a külsőm miatt szoktam kicsit aggódni (de az elég hamar elmúlik), meg hogy mennyire tudunk összehangolódni, tetszik-e majd neki a technikám. :)



2018. szept. 12. 06:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze azért bennem van az hogy sikerűl eljutattnom a csúcsig es hogy jól teljesítsek!
2018. szept. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak az elsőnél volt,először tehettem azt egy lánnyal és bizony izgultam.Nem tudtam,hogy milyen érzés lesz,de jobb volt mint gondoltam.Igen benne volt az,hogy ki tudom-e elégíteni a lányt.Később már elmúltak ezek a dolgok,tudom,hogy mit és hogy kell tennem.
2018. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem izgultam az előjátékot szeretem a többi csak meló...
2018. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pici izgalom mindig van :) ez talán soha nem sikerül legyűrnöm.

De talán nem is akarom. Mivel picit mindig izgulok, így elég nehezen tudok elmenni, ami mindenképp jó dolog:)

2018. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Kb. az eberek 10-20%-ban nincs. A többi hazudik, ha nem is hatalmas, de valamennyi van. Annak a 10-20%-nak a felének meg nincs reális képe. Indokolatlanul sokat gondol magáról. De nem baj, én nem szoktam visszamondani az ilyen embereknek mikor hallom, hogy csak szimplán sokat gondol magáról. Itt más, itt mindenki idegen. Itt nem izgat kit mennyire fog ez meg, de a számok bizonyítják, hogy mennyi itt a sok önhitt és szájhős.
2018. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát hogy a fa...mba ne paráznék. Nem attól hogy hamar elmegyek,mert előtte mindig kiverem a f...om és akkor sokáig birom. Attól félek csupán hogy mi lesz ha a csaj folytatni akarja a kapcsolatot. Mert -ugye- egy nőből egyszer is elég...
2018. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam parázni. De ehhez el kellett telnie pár évnek. És pont emiatt az önbizalom miatt találok elég könnyen partnert magamnak.
2018. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindig van egy kis plusz adrenalin...de ez nem baj.
2018. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi aa válaszokat! Szerintem nagyon aranyos, hogy a férfiak is kicsit "megrettennek" :))
2018. szept. 12. 12:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Én igen, mert nekem fontos, hogy a lánynak is jó legyen, és mivel nem vagyok egy profi baszógép, ezért izgulok kicsit, hogy minden jó legyen. Persze, már néhány alkalom után, mikor látod, hogy a nő is nagyon élvezi, akkor megjön az önbizalom.
2018. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!