Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a második menetnél nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második menetnél nem állt fel neki, akkor az az én hibám volt, nem kívánt eléggé vagy nem voltam elég jó?

Figyelt kérdés

Kb 15-20 perc szünet volt..

40es pasival.


2018. szept. 10. 09:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Akkor 5ös..

Elnéztem.

2018. szept. 10. 11:43
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 45. éves férfiként a 6-7 menet egymás után is megy! Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szeretkeztünk. Fantasztikus volt, és estére SMS-ben ismétlést kért minél hamarább. Most sajnos egyedül vagyok és majd fel robbanok!
2018. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj meg, ez nem a te hibád...De attól még lehet, hogy iszonyatosan minőségi volt a szex... Ha megnyugtat, valószínű nekem sem állna fel ilyen hamar (újra).
2018. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó. Embere válogatja. Nekem amúgy van egy elméletem, hogy aki alapból gyorstüzelő, abban sok menet van. Aki meg alapból lassan megy el, annak jóval több idő kell.

Én például gyorstüzelő vagyok alapból és mind szexben mind önkielégítésnél több lenne az igényem. Bár a szex egyértelműen fárasztóbb. Szóval hiába odalent készen állnék rá, a testem többi részének annyira nem biztos, hogy jó lenne, mert elfáradnék. De azért ahogy telik az idő, egyre kevésbé lenne igényem többre. Még nagyon fiatalon le se lankadt egy elélvezés után. De az nyilván a fiatal szervezet hormontombolása miatt volt. Ma ilyenért küzdeni, meg trükközni kell. Az erekció is olyan, hogy inger nélkül nem marad sokáig maxon. Régen meg órákig tudott állni mint az atom, ha az ember nem tett ellene.

De az egy baromság, hogy mindenki egylövetű. Mint írtam is, hogy szerintem melyik kikre jellemző. Szerintem egyik se jobb a másiknál, mind a kettőnek meg van az előnye. Sőt, talán több annak aki csak egy hosszúra képes. Szóval fel sem merülhet itt verseny. Max ha állatokként élnénk, akkor ez verseny lenne, hogy ki mennyi nőt termékenyít meg. Ott nyilván az nyerne aki sokszor képes hadrendbe állni. De nem úgy élünk.

De szintén mutat az is valamit, hogy kinek mennyire lesz érzékeny ejakuláció után. Nekem pl. közben és a vége után egy-két másodpercig egy nagyon picit érzékeny, de nem mondanám kellemetlennek annyira. Szóval nekem még jól is esik utána, ha foglalkozva van vele. Van aki meg üvölt, meg ráng hogy ha utána hozzáérnek, mert annyira kellemetlen neki. Nyilván neki nem esne jól még egy menet.

De én azt vettem észre, hogy a nők is ennyire tudnak különbözni. Van aki szinte unlimited multiple orgasm-ot tud produkálni, van akinek meg egy után már nagyon nem kellemes folytatni a dolgot. Ezt azért el kéne fogadni, hogy különbözőek az emberek

2018. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van aki csak egyszer tud priccolni pár órán belül.
2018. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem pedig sosem ment a masodik menet. meg 18eves koromban sem, vagyis lehet ment volna de legalabb fel-egy ora utan. azt meg nincs ido kivarni :)
2018. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én tudok gyorstüzelő is lenni, de el is bírom húzni a dolgot, szóval a gyorstüzelést csak akkor engedem, ha tudom, hogy a lány utána bevet apait anyait, hogy ne lankadjak le és ismét megjöjjön a kedvem a szexhez. Ha a hátonfekvős típus, akkor inkább elhúzom az orgazmust (viszont utána már általában nem akarom a másodikat, mert k.ra fárasztó egy olyan emberrel szexelni, aki nem hajlandó mozogni, ezért folyamatosan nekem kell).


40F

2018. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!