Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő kell a férfinak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell a férfinak a második menethez?

Figyelt kérdés
Itt gyk-n mindenki azt írja, hogy megy rögtön vagy max 5 perc. Őszintén, tényleg mindenkinek elég ennyi? Ez egyénfüggő vagy esetleg javítható valamivel?
2018. júl. 10. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor szexeltem utoljára. Van, hogy tényleg 5 perc, vagy egyből megy tovább, meg van, hogy 1 menet és nem is kívánok többet.
2018. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mikeXxX ***** válasza:
Partnerfüggő is ez 5perc-5nap😁 !
2018. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Partner és helyzetfüggő. Van, hogy azonnal megy tovább, van hogy pár perc múlva viszont van olyan is, hogy bár a merevedéssel nincs gond, de elélvezni mégsem tudok mert már "uncsi". Egyébként vannak praktikák, amivel ez utóbbin is lehet segíteni csak a lánynak is akarni kell.
2018. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy meddig bír egy menetet. Legalábbis én így vettem észre. Az 5 percesek szinte rögtön újra készen állnak, aki sokáig bírja, annak meg kell kb fél óra.
2018. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor élvezés után is áll, mint a cövek, csak épp egyből utána nem esik jól csinálni. Kell pár perc...

26F

2018. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem PL élvezés után még vagy 5 percig ugyan olyan kemény mint szex közben, aztán lekókad és kb 20 perc múlva lesz újra bevethető. 24/F
2018. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Az első és a második menet között az átlagos idő negyed-félóra. Nagyon erős inger csökkenti, de az, hogy azonnal tudja folytatni, az ritka.

Ritka, de nem itt. A Gyakorin mindig épp jelen van 3-4 férfi, akinek nem kell várakozás. Kiváncsi lennék, hogy ugyanazok-e ők, mint akiknek 21/5 centis a farkuk.

2018. júl. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél óra nagyon a minimum, de inkább a duplája, legalábbis nálam, de hát ja, ez egyénfüggő.
2018. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3 elvezesig birom szinte szunet nelkul. De a 3-ik mar tud fajni. Utana kell egy jo 20-30 perc.
2018. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!