Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyébként a nőket (titeket)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyébként a nőket (titeket) tényleg nem érdekli a méret?

Figyelt kérdés

Ez csak legenda vagy tényleg mindegy?


Mármint az ismerkedésnél oké, hogy nem ez a mérvadö, mert nem tudjátok mekkora, de később, amikor kiderül, akkor megölheti a kapcsolatot vagy mindegy mekkora?


Ne szélsőségekben gondolkozzatok, mert arra a legkisebb az esély, de például mindegy, hogy 12,15 vagy 18 cm-es? Persze a vastagság is arányos a hosszal


Biztos volt már ezer ilyen kérdés is, elhiszem, de erre a kérdésre valószínűleg nem ugyanazok fognak válaszolni.


F


2018. szept. 9. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem addig nem érdekel, amig tudja használni, és nem túl pici. (15 cm már pl tökély) de a túl nagy sem jó. (max 20 cm, de az már azért tud fájni, ha óvatlan valaki)
2018. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 he84 ***** válasza:

Ha ügyesen van használva, ha figyelmes, akkor szinte mindegy. Nekem a kicsik is bejönnek, ám 17 cm felett nekem már túl nagy, a 17 cm-es még határeset. Na meg ha túl vastag, nem jó az se.


Nem kérek priviket!

2018. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Nem baj, ha csak ekkora, az a fontos, hogy fürge legyél, mint a nyúl!"
2018. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!