Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyébként a nőket (titeket)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyébként a nőket (titeket) tényleg nem érdekli a méret?

Figyelt kérdés

Ez csak legenda vagy tényleg mindegy?


Mármint az ismerkedésnél oké, hogy nem ez a mérvadö, mert nem tudjátok mekkora, de később, amikor kiderül, akkor megölheti a kapcsolatot vagy mindegy mekkora?


Ne szélsőségekben gondolkozzatok, mert arra a legkisebb az esély, de például mindegy, hogy 12,15 vagy 18 cm-es? Persze a vastagság is arányos a hosszal


Biztos volt már ezer ilyen kérdés is, elhiszem, de erre a kérdésre valószínűleg nem ugyanazok fognak válaszolni.


F


2018. szept. 9. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Engem nem érdekel
2018. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha vkinek nem nagyon rövid és szűk vagy hosszú és széles a hüvelye, akkor annyira nem lényeges.

De tèny, hogy az is fontos valamennyire passzoljon a hüvelybe. Tehát a minnél nagyobb nem feltétlenül jobb.

2018. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
A méret nem számít, kivéve ha kicsi.
2018. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
3as. Vagy ha túl nagy.
2018. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A vastagság nem érdekel, mert szûk vagyok, így biztos nem lesz túl vékony. Hosszra a rövidebbet preferálom, mert azt teljesen be lehet tenni, és nem kell attól félni, hogy fájdalmat okoz.
2018. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szűk a hüvelyem ezért ha túlvastag fáj. Hosszra inkább meg kisebb legyen mert a naggyal nem lehet vadulni csak óvatosan mindig figyelve lehet szexelni és ha véletlenül hozzáér a méhszájamhoz olyan érzés mint ha késsel szurkodnának, nagyon fáj.
2018. szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Engem annyira erdekel a meret, hogy 14cm-nel azert ne legyen kisebb, es 18-19cm-nel nagyobb sem, persze en sem vonalzoval szaladgalok. Akikkel eddig a legjobb volt a szex es tudtam is a meretuket, az mind 17 cm volt, szoval nyilvan azutan fura lenne egy 13 cm, meg nagyobb sem kellene, mert az a 17cm meg pont az volt, ami nem fajt.
2018. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valamennyire számít de nem kell hatalmas 22-25 centis mert fáj, az sem jó ha 10 alatt van szóval ilyen szinten számít de nem annyira amekkora problémát a pasik csinálnak belőle.
2018. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem érdekli őket, csak addig mondják, hogy nem, amíg nem találkoznak egy olyannal, amelyik nem tölti ki rendesen őket.
2018. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem érdekel.

De ti pasik ezt ugyse hiszitek el.

20L

2018. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!