Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez vajon jó stratégia lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon jó stratégia lehet?

Figyelt kérdés
Ha a péniszem csak 14/3,5, érdemes inkább a 150-160 centi magasságú lányok kozött nézelődnöm pár után?
2018. szept. 7. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13 centi alattira szokták azt mondani, hogy az mar kicsi.
2018. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen magabiztosság és kedvesség megnyerő tulajdonságok!
2018. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem szinte mindegy a méret ha jól tudod használni, és kellően felvezeted a dolgot. Amúgy is a hüvelynek az eleje a legérzékenyebb szóval egy 14cm ugyan úgy ki tud elégíteni mint egy 22cm

19/L

2018. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kit érdekel??!
2018. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én attól tartottam h korán sülök(nem alaptalanul) így én kiműveltem magam mindenre amit lehet nyelvvel vagy ujjal esetleg egyszerre a kettővel.


Olyan jól sikerült h 10 évvel idősebb nők is elkeztek ragaszkodni hozzám mint valami csitri.


Szóval nem csak a péló van. Ha kellőképpen befűtesz, az is elő fordulhat hogy a lány fog azonnal a farkadon élvezni ahogy betolod neki.

30F

2018. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A méreted teljesen normális. A nő sose fog centivel a kezében állni az ágy mellett. Ha nem extrém kicsi (10 alatt) akkor nem lesz téma. Sokkal inkább az hogy mennyire vagy önzetlen, fogyelmes, kedves és főleg kitartó.
2018. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Figyumá! Eddig az összes hozászólásoddal megválaszoltad a saját kérdésed😂. Nincs jelentősége mekkora gyíkod van, nincs is rá szükséged ahhoz hogy le vagyél egy neked tetsző lányt a lábáról. Amire szükséged van az ott van a válaszaidban, meg kell egy nagy levegő. Én most pont egy ilyen helyzetben vagyok. Csak oda kéne menni hozzá, aszt lehet hogy bejön. Spot on🍀🤞
2018. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-es: köszönöm! :D Ahogy mindenki másnak is! :)
2018. szept. 8. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!