Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinder stratégia tippek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder stratégia tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van jópár matchem tinderen, mindegyikükkel beszélgetésbe elegyedtem, ők pedig válaszoltak is, szóval minden rendben. A többségük szép lány, de annyira nem szép vagy jó személyiségű, hogy a barátnőm legyen (nincs végtelen szabadidőm, szóval tényleg az igazinak szeretném adni az időmet), azonban szívesen lefeküdnék velük (akár többször is, a lényeg, hogy csak szexet szeretnék). Azonban úgy sejtem, a nők itt kapcsolatot keresnek (de lehet tévedek), úgyhogy ezt szerintetek beszéljem meg velük, hogy nincs időm kapcsolatra, de szívesen lennék velük úgy, ha nekik ez megfelel?
2015. nov. 12. 14:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A másik dolog, hogy elmehetek randizni is velük, de valószínűleg csak sokadik randi után feküdnénk le, mert én kolis vagyok, ők meg a családjuknál laknak pesten és akkor mint barátot be is kéne mutatniuk,stb ezt meg ugye nem akarom, mert nem járunk ugyebár
2015. nov. 12. 15:00
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval röviden: rákérdezzek mi a céljuk tinderen és ha igen akkor hogyan? :D 21f
2015. nov. 12. 15:01
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne kérdezz rá semmire sem. A nők többsége manapság még ha komoly kapcsolatot is akar, akkor is nem mond ezzel kapcsolatban semmit.


Elmondom a lényeget: Akár komoly kapcsolatra, akár szexre vágysz, ne beszélj arról hogy komoly kapcsolatra vagy szexre vágysz.

Javasolj egy randit a lányokkal. Vidd el őket egy beülős-piálós helyre, ahol pár pohár bor mellett megismerkedtek egymással. Pár óra ismerkedés után csókold őket meg. Aztán pedig vagy kísérd őket haza (és kéreckedj fel), vagy mondd azt, hogy folytassátok a bulit nálad egy üveg bor mellett.


Nem tartozol nekik semmilyen magyarázattal arról, hogy mik a szándékaid és ha ők kérdezik, akkor is fogalmazz minél homályosabban.

A nők többsége olyan, hogy benne van egy jó kefélésben, de sokuk csak úgy, ha azt hiszi hogy még lehet a dologból bármi. Sok nő ha előre tisztáznád velük hogy csak szex lesz, akkor krvának gondolná magát. Ezért erről ne igazán beszélj.

2015. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jól gondolkozol, tetszik. Nem kérdezek semmit, csak megy minden a maga módján akkor.

Gondom csak a folytassuk egy üveg borral nálam/nálad résszel van, mert a nálam tartalmaz 3 kolis szobatársat(esélytelen megszabadulni tőlük semmi módon), a nálad pedig sokaknál egy családot, mert pestiek (szerintem őket se lehet kipakolni a házból). Egy kis töredék pedig albérletes, na náluk van esély ilyenre.


A másik pedig, hogy mennyi idő után hívjam el randira? (milyen kérdéskörök fussanak le előtte, hol laksz, hol tanulsz, filmek stb?)

2015. nov. 12. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól írta, te pedig ne válogass, idő nélkül pénz nélkül, azzal gyere össze akinél minden passzol. Örülj neki, hogy beszélgettek, valaki meg ennyit sem kap, az jogosan sirhatna itt, szóval indulás, randira.
2015. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Na ezért se jönnék össze ilyen fiatal sráccal. És akkor csodálkoztok, hogy a korombeli lányoknak érettebb gondolkodású FÉRFI kell, nem pedig agyatlan kisfiú -_-

19l

2015. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Valamit nem értesz 19l. Én azt mondom, hogy nem akarok velük összejönni, csak lefeküdni (ami nyilván mindkettőnken jó), ezért kérdeztem, hogy jobb ezt tisztázni velük, vagy ők is ilyen tervekkel vannak tinderen.

Ha esetleg találnék egy olyan lányt, aki tetszik is és a személyisége is megfog, abban a pillanatban törölve minden ilyen terv és elhívom randira, ahol eszem ágában sincs megfektetni

2015. nov. 12. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ők kapcsolatot keresnek, még megdughatod őket, csak hazudnod kell nekik.
2015. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de én jófiú vagyok. Bár lehet kicsit abba kéne hagynom
2015. nov. 12. 17:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Jól mondta az 1. válaszoló. Amúgy van pár lány, aki nem kifejezetten komoly kapcsolatra hajt, csak úgy elvan, és ha kialakul valami akkor "miért is ne". Azért maradj meg a jófiú szerepében, ne legyél nagyon rossz! ;)


Ui.: Remélem párok vagyunk! :DD

22/L

2015. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!