Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mit szólnátok egy ilyen kérdéshez?

Figyelt kérdés

Ha randiztok valakivel, és szimpinek tűntök egymásnak, a pasi egy arra alkalmas pillanatban megkérdezné (mondjuk első randi végén, vagy a második elején, de mindenképpen, tudatosan az érzelmek kialakulása előtt), hogy


"Mekkora az a mérettartomány, ami számodra pont ideális? Nem, nem a cipőd szélességére, és hosszúságára gondolok"


..? Kort, és szexuális/párkapcsolati tapasztalatot kérek még leírni, mert ez releváns lehet.


Köszönöm a figyelmet.



2018. szept. 6. 22:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló!


Abszolút van logika a felvetésedben. Bár az analógia nem teljesen találó, hiszen a mellméretről azért van fogalma az embernek, ha beszélget valakivel. De ha ilyen kérdést szegeznének nekem (már a szóhasználat is olyan pejoratív, azt sugallja, hogy BŰN az, ha valakinek van határozott preferenciája, ízlése), én megmondanám az őszinte választ. Felesleges becsapni a másikat (érzelmi, vagy bármilyen egyéb okból), magamat meg felesleges~.


Konkrétan meg nem figyelmeztetem, mert az elég rosszul jön ki. Nem tudom, hogy mit szólnának a lányok egy ilyen kijelentéshez. Meg mit feltételeznének (talán azt, hogy a fél várost lekúrtam előtte, mert X, Y, Z dolgokat hajlamosak összemosni az emberek) ? Ami még fontosabb: az "elég nagy" az elég relatív. Tehát ezzel megint nem megyünk semmire. Vagy mindjárt mondjak konkrét méretet..? Szerintem az nagyon illúzióromboló, ha számszerűsíted, hogy mekkora krinolint kínálsz.


A másik eset is teljesen téves alapokon nyugszik:

"élete legjobb orális élményében részesíteném" Figyelj. Ha lenne egy lány, akivel szexuálisan nem illesz össze, vagy nem tartod vonzónak, viszont nagyon jó nokedlit tud szaggatni, te párodul választanád? Kitartanál mellette 20-50 évig? Amúgy meg a minden-féle kompenzálás teljesen felesleges. Miért hajtanád bele magad ilyenbe? Vagy másként: A nő miért kötne kompromisszumot.


Be kell látni, hogy hiába szokatlan az elgondolásom, hosszú távon nagyon kifizetődő. +még 1 dolgot megtudnék ezzel a kérdéssel (vagyis az itteni válaszok többsége alapján ezt az egyet megtudnám): Mennyire intelligens, érett a gondolkodása. Forgatja-e a szemét, vagy elpirulva ugyan, de megpróbál megérteni (esetleg megkérdezi miért kérdezem), és korrekt választ adni a kérdésre.


9-es!

Köszönöm az elméleti tudósítást, de nincs rá szükségem. Nem vagyok már abban a korban, hogy a megkapás legyen a motiváció. Hidd el, hogy azzal nincs bajom. Csak nem tartom túl célravezetőnek. Másrészt: Egy jó, és hosszú kapcsolatban a kitűnő szexuális élet létszükséglet. Lehet, hogy sokaknak be tudok jutni a bugyijába -már pusztán az intellektusommal-, de idővel az már nem lesz olyan nagy sláger. Később attól már nem lesznek (szexuálisan) izgatottak.

2018. szept. 7. 16:02
 12/15 A kérdező kommentje:

10-es!


Tudom, hogy az ötös voltál. :D A nők sokkal árnyaltabban szoktak fogalmazni. Illetve honnan tudhatnám, hogy valakinek egy adott méret valóban megfelel-e , és azért mondja hogy "jó", vagy csak túl közel érzi már magát hozzám (nem, ez nem nagyképűség), és emiatt borul fel a racionális gondolkodása (nőkre jellemzőbb). Továbbá: Rendben, azt mondja, hogy neki jó.


"Nem, akkor megmondanám, hogy túl kicsinek tartom-e a farkát, mert olyannyira nyilvánvaló"... Nem, nem nyilvánvaló. Egyébként még a te válaszod áll legközelebb a "hasznos"-hoz, de még így is elég messze van az értékelhetőtől.


"Mi az, hogy visszakérdezni etikátlan?" Ez ködösítés(úgyszint női specialitás)! Én ilyent nem mondtam. Azt mondtam, hogy etikátlanABB egy konkrétumra (minősítettem is a konkrétum mibenlétét) rákérdezni, mint a nőnek egy intervalumban megfogalmazott választ adni.

"Ne csak addig játszd a merészet..." Erről szó sincs. Válaszolok én is a hasonló kérdésekre.

2018. szept. 7. 16:16
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szemlátomást nem érdekel, hogy a női válaszolóknak mi a véleménye a kérdésedről (mert te csak egy megerősítést vártál volna), szóval ezek után már csak annyit tudok mondani, hogy kérdezd meg akkor minden nőtől, akivel randizol. Ők valsz. nem fognak elküldeni melegebb éghajlatra, hanem csak nem fognak többet ráérni, amikor ismét randira hívod őket.
2018. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

NEm, nem csak megerősítést várok. De itt senki nem irta oda hogy nő. Bár most, hogy jobban átolvastam, ugy látom az első válaszoló válaszolt. Leírta, h elküldene az anyámba.


Természetesen a korát, nemét, és tapasztalatát már ő sem volt képes odairni. Vagy ennyire nem megy az értő olvasás, vagy szűz, fóbiás kisfiúk válaszolgatnak

2018. szept. 7. 18:00
 15/15 A kérdező kommentje:
Helyesbítek. A 4. Válaszoló korrekten odairta a választ a többi kérdésemre is
2018. szept. 7. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!