Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mit szólnátok egy ilyen kérdéshez?

Figyelt kérdés

Ha randiztok valakivel, és szimpinek tűntök egymásnak, a pasi egy arra alkalmas pillanatban megkérdezné (mondjuk első randi végén, vagy a második elején, de mindenképpen, tudatosan az érzelmek kialakulása előtt), hogy


"Mekkora az a mérettartomány, ami számodra pont ideális? Nem, nem a cipőd szélességére, és hosszúságára gondolok"


..? Kort, és szexuális/párkapcsolati tapasztalatot kérek még leírni, mert ez releváns lehet.


Köszönöm a figyelmet.



2018. szept. 6. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Elküldeném az egyént a kedves aranyos anyukájába, feltételezve hogy ha már ennyire az elején, amikor még a kedvenc színét sem tudom, a szexre tér, akkor valószínűleg csak arra is kellek majd neki, és pont emellé önbizalom hiányos. Nem a méret a fontos, ha normális a csaj, nyugi van tesó :D
2018. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló, elég rosszhiszemű, és primitív a gondolkodásmód. Ráadásul ellentmondásos is. Én ha csak meg akarnék valakit csinálni, akkor pont nem érdekelne, hogy neki mennyire felelek meg.

Válaszodnál nem írtad a korodat sem, meg a tapasztalatodat sem. Igy nem tudok zöld kezet adni

2018. szept. 6. 22:28
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Te pedig felszínes vagy és együgyű. Látszik, hogy sosem volt még csajod mert sz.art se tudsz a nőkről (nem az előző válaszoló voltam).
2018. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez nálam már a facepalm kategória. De hogy rövidre zárjam a dolgot, visszakérdeznék, hogy na és neked mekkora van. Hogy ugye célzottan tudjam megválaszolni a valódi kérdését és ne kelljen még párszor körbekerülni a témát. De amúgy örülök, hogy nem kell már jó ideje párt keresnem, mert egyre furábbak a pasik manapság. Mellesleg, aki randin egy ilyen kérdést képes így feltenni, az hótziher, hogy ezt megelőzően sem lenne szimpi nekem. Nem szeretem a körülményeskedő hapsikat, meg azokat sem, akik folyton a farokméretükkel vannak elfoglalva. 35N (10+ éves kapcsolatban)
2018. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is azt érdemli az ilyen pasi, hogy rákérdezzenek az ő méretére egyből. :D Egyébként valószínűleg forgatnám a szememet, és kiábrándulnék egy kicsit, mert normális ember nincs ennyire ráfeszülve ekkora baromságokra.
2018. szept. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1-es: A tévképzetes.

"kedvenc színét sem tudom, a szexre tér, akkor valószínűleg csak arra is kellek majd" Itt nincs oksági viszony, maximum korreláció. Ne keverjük össze! Nagyon fontos.


2-es: Femináci.

Neked már reagáltam egy lepontozással. Többre nem méltatom a böfögésedet, ami amúgy is teljesen téves. ("Látszik, hogy sosem volt még csajod")



4-es: Téged nem tudlak minősíteni.

"De hogy rövidre zárjam a dolgot, visszakérdeznék, hogy na és neked mekkora van." Aha. Szóval még véletlenül sem azt kérdeznéd meg, hogy miért tartja fontosnak a dolgot annyira, hogy ilyesmit merészel kérdezni. Még véletlenül sem akarod megérteni az ő gondolatait. Pedig a motiváció lényeges körülmény. De azzal, hogy visszakérdezel, még ő nem kap választ a kérdésre.


Ezt is írtad: "Hogy ugye célzottan tudjam megválaszolni a valódi kérdését és ne kelljen még párszor körbekerülni a témát." Pontosan te vagy az, aki körbekerül azzal, hogy kérdésre kérdéssel válaszol(na). Azt hiszem arra gondolsz, hogy ő megmondja a méretét (számszerűsíti magát, egy olyan anatómiai "jellemzőjét", ami neki nem ÍZLÉS vagy akarat kérdése), és majd eldöntöd, hogy neked jó-e vagy nem. Ez végülis érthető lenne, bár kevésbé etikus, mintha a nő mondana egy TARTOMÁNYT.


5-ös! Te megtorló!

Ezt írtad: "Szerintem is azt érdemli az ilyen pasi, hogy rákérdezzenek az ő méretére egyből." Nem azt kérdeztem, hogy mit érdemel, aki ilyent kérdez. Az ilyen kis bosszúállóknak a legnagyobb büntetés, ha saját csapdájuk rabjává válnak; Mit szólnál, ha az illető válaszolna is? Akkor meg az lenne a baj, ugye?! A szemforgatás egy rendkívül gusztustalan, tanulatlan magatartás. Kéretik mellőzni.


Engem neveztek felszínesnek, pedig nem én vagyok a korlátolt, és felszínes. Nem én kombinálok, nem én állítom, hogy Y eseményt minden esetben X szándék motiválja, és mindenképpen Z -t akar a végén az illető.

2018. szept. 7. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát, kérdező... no comment. :D Fejben komoly gondok vannak nálad. És ritkán érzek így, de most igencsak sajnálom az időt, amit a kérdésedre áldoztam.
2018. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Figyu, te mit szólnál hozzá, hogy tetszene egy csaj, de a csaj neked szögezné a kérdést, hogy te a kicsi vagy a nagy melleket szereted-e. Te mondjuk a nagyot szereted, de tetszik a csaj, így nem gond, hogy neki kicsi van. Válaszolnál őszintén a kérdésére? Hát persze, hogy nem, mert nem akarod elveszíteni emiatt.

Szóval egyszerűbb, ha konkrétan figyelmezteted a csajt, hogy pl. "figyu, el kell mondjak valamit, mert ez szerintem fontos lehet a későbbiek folyamán: nekem nagyon nagy farkam van és ettől meg szoktak ijedni a nők, én pedig nem szeretném, ha te is akkor mondanád azt, hogy hagyjuk inkább, amikor már ott tartunk, hogy ágyba bújunk egymással. Szóval úgy gondoltam jobb, ha erre most figyelmeztetlek"

...ugyanez kis faroknál, habár én ezt nem reklámoznám a helyedben, hanem élete legjobb orális élményében részesíteném.

Átlagos farokról meg felesleges kérdezgetni a másikat, hogy az most jó lesz-e vagy sem.

2018. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Gyakorlatilag mindenki elküldött anyádba, tehát ne oktasd őket, hanem okulj és tanulj. Ne férfiaaggyal gondolkozz, hanem tanulj meg udvarolni, a legnagyobb erogén zóna az agy. Ha kellőképpen fel tudod tüzelni az adott csajt a dumáddal, a viselkedéseddel, akkor akkor is meg fogod kapni, ha te vagy Quasimodo (okés, akkor talán nem, de elég egy átlagos külső, ha megvan a duma, a fellépés és a csábítás mestere vagy).
2018. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mit szólnál, ha az illető válaszolna is? Akkor meg az lenne a baj, ugye?!"

Nem, akkor megmondanám, hogy túl kicsinek tartom-e a farkát, mert olyannyira nyilvánvaló, hogy erre megy ki a játék, hogy felszínesnek és korlátoltnak sem kell lenni ennek a következtetésnek a levonásához. Mi az, hogy visszakérdezni etikátlan? Ha túl privátnak érzed az információt ahhoz, hogy az ismeretségetek elején megoszd a potenciális partnereddel, akkor talán ne hozd fel a témát önszántadból. :D Ne csak addig játszd a merészet és a szókimondót, ameddig a másik fél hajlandó igazodni a komfortzónádhoz.

#5 voltam, "köszönöm a figyelmet".

2018. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!