Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért tetszenek ennyire az abnormális testű nők?

Figyelt kérdés

Aránytalanul óriási mell és fenék vékony derékkal, kacsaszáj és a többi.

Miért ezek a műanyag nők a fullosak és miért ezeket dugná mindenki?


2018. szept. 3. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne általánosíts ... Attól még hogy téged kidobott a csávód nem itt kellene kièlned a frusztrációidat
2018. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Amiért a nők is az izomkolosszus, 20centis farkú gazdag, kitetovált terminátorokra buknak.
2018. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Manapság korántsem ez az ideál, inkább a vékony, kismellű, törpe csajok.


Nekem mondjuk bejön az atléta meg a duci is.

2018. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Ne az Instagramból indulj ki kislány. Azok általában mind manipulált képek.

Nekem inkább egy ilyen stílusú csaj jön be:

[link]

(kellően vékony, kellően nagy mellekkel, de nincs túlzottan nagy melle és nincs plasztikázva sem).

2018. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes külsővel rendeklezők jönnek be, nem túl nagy nem a nagy mellméret a fontos de én nem átlagos módon állog a történethez.
2018. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
ki mondta, hogy a műanyag nők fullosak? arra mondjuk tökéletes, hogy a tóban matracnak használod, de ettől még nem azok! inkább hasznos hülyék!
2018. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a test másodlagos,sokkal fontosabb egy szép szem vagy szép arc!
2018. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
szóval valaki műanyag azért, mert jó adottságai vannak? irigykedsz? azért, mert valaki nagy mellel, fenékkel, vagy vékony derékkal született, még nem műanyag, és nem is hülye, ahogy itt előttem egy válaszoló írta. a pasik azért írnak ilyeneket, mert frusztráltak, hogy nem kaphatnak ilyen nőket, azok a nők meg, akiknek nem ilyen testük van, azért, mert irigykednek, ennyi. a kacsaszáj más tészta, szerintem is hülyeség, ha valaki úgy csücsörít egy képen, de a többi, amit felsoroltál, mint írtam, ADOTTSÁG. senki nem tehet róla. se nem érdem, se nem hátrány, ami miatt meg kéne különböztetni egy nőt... szóval elég sötétek itt sokan, akik negatív véleménnyel vannak egy ilyen csajról.
2018. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a nöies nöket szeretem
2018. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A homokóra formára mindig is azt mondták, hogy nőies alkat.

Mellesleg nem csak a viktoriánus korban, vagy a bourbon korban volt fűző és mellkiemelő dekoltázs. Már a XV. században olyan ruhadarabokat viseltek a nők, amik ezt az alkatot hangsúlyozzák, bár nem annyira drasztikusan. Amúgy a nőideál mindig is ez volt.

A művészet példáin keresztül akar valaki képet kapni, az nagyon rossz úton jár. Ma a divat magazinok a férfiak ízlését tükrözik? Korántsem.

A nőies alkat fogalma nem sokat változott, mondhatni semmit. A férfiakat mindig is vonzották a dús keblek(ilyen formában mindig is találkozhattunk ezzel írottan a történelem során)és az ívelt csípő. Ez nemi jelleg(benne van a nevében is, hogy jellemző, jellegzetes női tulajdonság), e mellett merőben más mint a férfi alkat. Most azért gondoljon bele, hogy ha ruha nélkül lennénk(vagy legalábbis minimális gender szerep nélküli ruhában) és nem járnánk fodrászhoz, mint ahogy ez az ősidőkben volt is, akkor messziről mi más alapján ismernénk fel az ellenkező nemet, mint az ilyen hangsúlyos alkatról?

Stilizált ábrázolásban is megmutatkozik, hogy ha nem is akarnak olyan "szexisták" lenni a rajzfilm készítők, akkor is hasonló alakokat adnak egy szereplőnek, még ha az állat is. Mert ilyenekről lehet beazonosítani, hogy milyen nemű. Arcnál is ilyen egyszerű dolgokban jelenik meg. Egyszerűen így vagyunk kódolva. De mint ahogy mondták is, a férfiak tekintetében is ugyan ez a helyzet. Egy vállatlan körte formájú emberről távolról senkinek nem jutna eszébe, hogy hímnemű. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki ennyiből áll, de az ilyen hangsúlyos nem vonások bizony hatással vannak ránk. Ismétlem, mint az izmos vállas férfiak is a nőkre.

Kivétel persze minden nemből van, de zömében így működünk és ez a természetes. Ennél tényszerűbben és logikusabban azt hiszem nem lehet levezetni és érvelni.

Szóval az nem helytálló, hogy mindenki csak ezt akarja, mert annyi más tényező van még. De az tény, hogy általánosságban hatást váltanak ki az ilyen dolgok az ellenkező nemből, ezen fennakadni pedig tényleg ostoba féltékenység. Ahogy előttem szóló mondta, hogy attól még, hogy valakinek nőies formája van és teszem azt még átlagnál nagyobb mellekkel is "megáldotta az anyatermészet", attól még nem lesz műnő. Szerintem mindenhol olvashatja, tapasztalhatja bárki, hogy zömmel nem vonzza a szilikon a férfiakat. A természetes majd mindenkinek vonzóbb.

A szilikon "kacsa" száj meg én nem tudom kinek tetszik. Az tényleg borzadály, de szerintem azt az ilyen típusú nők találták ki maguknak. Nem a férfiak igénye. Egyes férfiak csak elviselik.

2018. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!