Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban biológiai magyaráza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban biológiai magyarázata van annak, hogy nincsenek perverz lányok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom te melyik univerzumban élsz
2018. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezt honnan veszed?
2018. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ok evolúciós eredetű. A fajfenntartó ösztönnek köszönhetően az életképtelen hímeket kiszűrik a nőstények mert fontos, hogy a jó géneket vigyék tovább az utódok. Na ezért nincs csajod.
2018. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, neked mi számít perverznek. Annak, hogy a legtöbb nőnek nem az a fontos, hogy minél több partnere legyen, evolúciós oka van. A nőknek és nőstény állatoknak korábban az volt az érdeke, hogy megbízható és erős partnert válasszanak, aki könnyebbé teszi az utódok felnevelését. Ma már a kultúrával együtt a szexuális szokások is változnak, de sok nőnél ez még mindig megfigyelhető.

Sok fétis alapja egy korábbi meghatározó élmény, nem a biológia. A szexuális viselkedést a társadalom is befolyásolja, tehát azért nem látsz az utcán meztelenül táncoló perverz lányokat, mert nem ez a társadalmilag elfogadott. Egyébként rengeteg olyan lány van, aki vágyik a kevésbé megszokott szexuális élményekre, csak nyilván nem írják a homlokukra. Szerintem nagyon kevés tapasztalat alapján próbáltál bölcs következtetést levonni, csak rosszul sikerült.

2018. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem

Én is perverz vagyok

De nem úgy mint a férfiak

2018. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Nők és a férfiak egyaránt lehetnek perverzek. Sok féle perverzió létezik.

De vannak olyanok, ami a nőkre jellemző és vannak amik a férfiakra.

2018. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nők leginkább valaminek a hatására (pl.: lelki trauma, erőszak átéllése, ezáltal bosszú) válnak perverzzé.

A hapsiknál az alapagresszió megvan hozzá.

2018. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!