Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt miért van sok béna ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért van sok béna ember szexben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok házas a feleségemmel, és tökéletes a szexuális életünk. Itt a gyk-n meg egy csomó nő sír, meg persze rengeteg férfi, mert túl gyorsan elélvez, vagy a nő nem képes az orgazmusra. Feleségemmel mindig is úgy csináltuk, hogy jól felizgattuk egymást, aztán jöhet(ett) az orális szex. Simán ki lehet egy nőt orálisan elégíteni. Itt meg azt olvasom, hogy bénán nyal a pasi, meg persze bénán orálozik a nő. A nők 80 százaléka nem képes hüvelyi orgazmusra, de persze sír a szája, mert a pasi béna. Legtöbbször az idősebb 30-40+ válaszoknál látom, hogy nincs ilyen probléma. A mai fiatalok ennyire nehezen szoknak össze?

2018. aug. 31. 19:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9 Látom nem fogtad fel a kérdésemet. Én a kérdések alapján figyeltem erre fel. Egyébként meg akárkivel nem feküdnék le, főleg nem random emberekkel, ki is adhatja magát 20 év körüli lánynak, aztán reggel arra ébredsz meg vagy kötözve és meg akar kínozni.
2018. aug. 31. 20:51
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert otthon az asszony nem panaszkodik, még nem biztos ám, hogy Te vagy élete legfergetegesebb szexpartnere... Főleg azok után amiket itt olvasol láthatod, hogy szinte senki nem meri bevallani otthon, hogy milyen béna a pasija... Szóval ne hidd, hogy Te vagy Lassie és Leonardo DiCaprio egy személyben...
2018. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyen f@s za nálatok minden akkor péntek este 8-kor miért ilyen baromságokat kérdezel ahelyett hogy szived hölgyét döngetnéd?
2018. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te meg azt sem tudod mi a hüvelyi orgazmus.
2018. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
En ket lanny szoktam osszejarni, naponta tobbszor dugok, suli mellett is lesz idom rajuk es csak 16 vagyok, imadnak engem. En is jottem hecegni sziasztok.
2018. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"3 éve vagyok házas a feleségemmel, és tökéletes a szexuális életünk."


Vagy te csak azt hiszed! :P

Csak várj, amíg 2 év múlva bejelenti a feleséged, hogy szeretője van, mert melletted nem volt egy orgazmusa sem, csak eljátszotta és most lelép az új fickóval... XD

2018. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, baratnom pasija szerint is tokeletes a szexualis eletuk. 1 evig a csajt is zavarta, hogy szar, nincs orgazmusa, nincs elojatek, faj. Utana mar csak annyit hallottam tole, hogy "en leszarom, csak neki legyen jo, en meg kibirom valahogy aztan legyunk tul rajta minel hamarabb". 2 ev utan szetmentek, a pasi szakitott, de mag van rola gyozodve, hogy istenkiralycsaszar. Mondjuk, mindig mondtam baratnomnek, hogy evvel a tobbi novel is kicseszik, akik utana jonnek, meg sajat magaval is. De ez van. Nehez megmondani a masiknak, hogy szar vagy
2018. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha tudnad milyen kerdesek is voltak mar..

Volt hogy a csaj elsirta magat szex kozben, es csak ugy abbahagytak a szexet es aludtak.

Vagy hogy a csaj nem erez semmit, de nem mer szolni rola a pasinak.


Annyira eszmeletlenul kinosak, benak es szerencsetlenek, es nekik ez a normalis.

Most a sok ember aki mergeskedik a valaszomon valszeg magara is vette, mert igaz.


Hat a mostani generacio mas vilagban el, es fogalmuk sincs mi az a szex, de megis csinaljak orrba szajba az ugyetlenkedest.

2018. szept. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!