Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiknál mitől függ, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál mitől függ, hogy mennyi idő alatt mennek el az oráltól?

Figyelt kérdés
Most csináltam először a pasinak és 3 perc alatt elsült, azt mondta furcsa mert nem szokott könnyen elmenni. Nem tudom, csak én voltam jó, vagy csak régen csinálta.
2018. aug. 29. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet pasinként eltérő, de lehet adott alkalomtól eltérő is. Ha valaki nagyon fel van húzva, akkor gyorsabban elmegy. Ha valaki régen csinálta, az is gyorsabban elmegy. Ha valaki fáradt, nincs kedve, akkor lehet el sem tud élvezni. Vagy ha előtte már aznap 2-szer elélvezett, akkor a 3. valószínűleg tovább tart majd.

Viszont tény, hogy sokat befolyásol az is, hogy az adott pasi mennyire vágyik az adott nőre, vagy annak a nőnek milyen a technikája, milyen ő maga. Pl. ha egy pasi látja a nőn, hogy teljes odaadással csinálja, nem muszájból, az is sokat jelent. Szóval sok tényező befolyásolja.

2018. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok múlik a technikádon, hogyha jó a technikád akkor hamarabb megy el ez egyértelmű, függ attól is, hogy mikor csinálta utoljára, és függ attól is, hogy mennyire izgatod fel a látványoddal közben.

42/N

2018. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk még oráltól nem tudtam 40 percnél hamarabb elélvezni. Biztosan a technikája nem a legjobb a páromnak, ee ettől függetlenül kielégít.

Kutyapózban meg kb. 3 perc kell, hogy elélvezzek.

20F

2018. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kutyapózban meg kb. 3 perc kell, hogy elélvezzek."


Nem bántásból, de mit csinál fújogatja?

2018. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!