Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lány, aki szívesen csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, aki szívesen csinálja az orált az már jó csajnak számít a pasiknál az ágyban? Miért jelent ez ennyit?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az önmagában még nem elég nyilván, de egy plussz pont. 28/F
2018. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem sőt, én jobban szeretem a lánynak adni, mint kapni. Egyáltalán nem várom el, hogy csinálja nekem.


Nekem akkor számít egy csaj jónak, ha szeretem.


24/F

2018. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem számít jó csajnak.. eleve nincs ráírva a homlokára, hogy szívesen vagy jól orálozik..

na meg ugye az sem egyértelmű, hogy jól csinálja. persze jó ha lelkes, de ha ügyetlen akkor nem sokat segít az ügyön a lelkesedése.

hogy miért jelent ennyit? mert a szex jó dolog.

2018. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éppen hogy a lelkesedés számit!Akarjon szopni/dugni az a lány, de szinleljen fejfájást minden második este!!!
2018. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne
2018. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szándék mindenképp értékelendő, viszont ez senkire nincs ráírva, így nyilván nehezebb ezzel a tulajdonságoddal pasizni. Emellett természetesen sok más is szerepet játszik.


Engem egyébként izgat a tudat szexuálisan :)

2018. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem számít jó csajnak csak jó gondolkodásúnak mert ez közelebb áll a valósághoz. Aki nem csinálja ezt meg azt meg amazt az sokszor olyan mint amikor egy gyerek mindenre rámondja h nem szereti pedig sosem kóstolta.


A nyitottságot jelenti ha a csaj sokmindenben benne van és az jó akkor már lehet egyeztetni hogy ki mit szeret vagy vállal be, és lehet kísérletezni és felfedezni is, de fóbiákkal és gátlásokkal ez nagyon nehéz lenne.

35F

2018. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!