Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek a lányok a bulikban mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a lányok a bulikban mit akarhatnak?

Figyelt kérdés
Mikor elmegyek bulizni kivétel nélkül szinte mindig a lányok találnak be, odajönnek, vagy rám mosolyognak, táncolnak előttem simulnak stb aztán táncolok velük van smárolás kis tipi tapi ilyesmi, de mikor másnap felkeresem őket közösségi oldalon hát jó akkor nyilván józanok, de legtöbbjük tökre nem akar semmit tőlem. Félre értések elkerülése végett nem akarok én kapcsolatot de fura hogy másnap már annyira telibeszarnak. Persze több lány is volt aki azért érdeklődött de többnyire józanul már nem is nagyon írnak.

2018. aug. 29. 10:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát épp ezt írtam hogy nem akarok kapcsolatot.
2018. aug. 30. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!