Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha csak bulikban jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha csak bulikban jön össze a szex?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve szakítottunk a csajommal és azóta rendszeresen eljárok bulizgatni. Itt szinte kivétel nélkül összejön a szex de sajnos egyik kapcsolat sem volt tartós. A leghosszabb 3 hét volt. Utána mindegyik csaj elkezd féltékenykedni. Szerintetek miért van ez így? 19F

2018. jún. 27. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet azert mert eljarsz bulizni es tovabbra is bejonnek a kapasok 😄
2018. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemhiszem mert utána mindig együtt megyünk és vele táncolok viszont ha ennek ellenére valaki odajön hozzánk akkor mindig kezdődik a balhé. Pedig én mindig mondom hogy itt a barátnőm de van akit ez nem érdekel.
2018. jún. 27. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál? Te jó ég...!
2018. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez szánalmas.

Ilyen pasival sosem kezdenék.

2018. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz a nők csak dugásra jók és ott a legkönnebb találni!

38/f

2018. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 te tényleg ennyire hülye vagy vagy csak tetteted?
2018. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok hülye mit foglalkozzak én a kínjuk bajukkal csak motorozok meg dugok!!!
2018. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én komolyan nem értem a hozzászólókat. Mondom hogy én nem kezdek ki más lányokkal ha van barátnőm. Éppen hogy tartós kapcsolatra vágyok és pont azt nem értem hogy ha egy csaj rámnyomul miközben van barátnőm én meg visszautasítom akkor miért akad ki a barátnőm...mégegyszer: én nem kavarok senkivel amikor van barátnőm!!
2018. jún. 27. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:
#7-es ez akkora fless volt, hogy szét röhögtem magam. Pacsi haver! :D
2018. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szegény eltévedt bárányka
2018. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!