Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit mackósabb vagyok. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit mackósabb vagyok. Mit gondoltok szex terén van esélyem? Illetve bulikban mennxi az esélye, hogy felszedek valakit egy éjszakára? 18F

Figyelt kérdés

185cm/95kg

Egyébként még szűz vagyok és már nagyon jó lenne elveszíteni.


2016. dec. 11. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kép?
2016. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kilogrammot hiába írod,ha az zsír és nem izom, 195/120kg vagyok és csak kis pocakom van mackósnak számítok ,de ezzel a macival senki se kezd ki az utcán,de én speciel bejövök a lányoknak,de a személyiségem miatt sokkal többet dobok,mert nincs olyan lány akit ne tudnék megnevettetni és az a lényeg hogy jól érezze magát, én a 8/10es lányokhoz is bátran odamegyek..az alkat az semmit nem jelent,szerintem ,ugyanúgy ahogy a méret se jelent semmit ,egyedül magabisztosabb vagyok ha lekerül a boxer
2016. dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!